BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

Siewnik nabudowany AD-P Special

Zestawienie

AD-P Special

Kompaktowy, pneumatyczny siewnik nabudowany AD-P Special 750 o szerokości roboczej 3,0 3,5 lub 4 m skonstruowano dla gospodarstw rolnych o średniej wielkości.
Pojemność zbiornika ziarna wynosi 850 litrów, lecz za pomocą nastawek można powiększyć ją do 1.100 litrów.

Dla gospodarstw rozwijających się, szukających zalet agregatów napędzanych przez WOM w połączeniu z wysoką siłą uderzenia, odpowiednim rozwiązaniem jest AD-Special ze zbiornikiem mieszczącym 1.250 litrów ziarna. Za pomocą nadstawki, pojemność zbiornika można zwiększyć do 1.500 litrów.

AD-P Special można montować na bronach wirnikowych oferowanych przez innych producentów, jeśli dysponują one ramą wystarczająco mocną do udźwigu dużego zbiornika ziarna AD-P Special.

Sprawozdanie z testów AD-P 303 Special

W różnych warunkach glebowych - od piasków do glin, z kamieniami lub bez nich, na polach suchych i wilgotnych - osoby testujące AD-P 303 Special w połączeniu z kultywatorem wirnikowym AMAZONE były jednogłośne. Wynik testu brzmiał: "Doskonałe wschody w polu".

Przeczytajcie sami i załadujcie cały artykuł z czasopisma „Der fortschrittliche Landwirt“ 1/2009 (proszę klikać lewym klawiszem myszy).