BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

Technika nawożenia

Serwis nawozowy online

Düngerdatenbank

W naszym banku danych o nawozach mogą Państwo sami zasięgnąć informacji o zaleceniach dla nastaw rozsiewaczy nawozów AMAZONE. Po wprowadzeniu kilku danych otrzymają Państwo odowiednie informacje o nastawach.

Rozsiewacz zawieszany ZA-X Perfect

Zentrifugalstreuer ZA-X Perfect

Kompaktowe i płaskie zbiorniki o pojemności od 600 do 1750 litrów. Precyzyjny wysiew przy szerokościach roboczych od 10 do 18 metrów.

Rozsiewacz zawieszany ZA-M

Zentrifugalstreuer ZA-M

Pojemności od 1.000 do 3000 litrów. Szerokości robocze od 10 do 36 metrów.

Rozsiewacz zawieszany ZA-TS

Düngerstreuer ZA-TS

Wysokowydajny rozsiewacz o szerokości roboczej od 15 do 54 metrów, pojemność zbiornika 1.400 do 4.200 litrów. Ze zintegrowanym zestawem do rozsiewu granicznego AutoTS.

Rozsiewacz zaczepiany ZG-B

Großflächenstreuer ZG-B

Wyższe wydajności powierzchniowe ze zbiornikami o pojemności od 5500 do 8200 litrów. Szerokości robocze od 10 do 36 metrów.

Rozsiewacz zaczepiany ZG-TS

Amazone Düngerstreuer ZG-TS

Wysokowydajny rozsiewacz wielkopowierzchniowy o szerokości roboczej od 18 do 54 metrów, pojemność zbiornika 5.500 i 8.200 litrów. Ze zintegrowanym zestawem do rozsiewu granicznego AutoTS.

GPS-Switch - automatyczne włączanie sekcji szerokości

GPS-Switch

GPS-Switch w połączeniu z odbiornikiem GPS umożliwia przełączenia dokładnie w określonych pozycjach (włączanie, wyłączanie, włączanie sekcji szerokości) dla opryskiwaczy polowych, rozsiewaczy nawozów i siewników pneumatycznych.