BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

Trzy nowe modele kosiarek do trawy

Pobierz pakiet

Proszę kliknąć na zdjęcie powiększyć 

Amazone powiększyła paletę swoich wielofunkcyjnych kosiarek do trawy o trzy nowe modele. Najważniejsze zmiany dokonane w maszynach GHS Drive,  które oferowane będą z szerokościami roboczymi 1,50 m, 1,80 m i 2,10 m oraz pojemnością zbiornika  2,50 m³, 3,00 m³ i 3,50 m³ , są rozbudowane systemy wysokiego wysypu,  zawieszenie dyszla oraz wzmocnione podwozie do jazdy po drogach.

Zawieszenie dyszla sprawia, że nowe maszyny mimo dużej pojemności zbiornika można wykorzystywać wraz z małymi, lekkimi, kompaktowymi ciągnikami. Uzyskuje się nie tylko redukcję kosztów, ale także zmniejsza się nacisk ciągnika na glebę. Ciągnik z kosiarką tworzą wyjątkowo zwrotny zestaw, którym - dzięki wzmocnionemu podwoziu - można poruszać się po drogach z prędkością do 30 km/h.

Wysoki wysyp pozwala unosić kosz do wysokości 2,30 m  i jednocześnie obraca go o 0,8 m do tyłu. Skoszoną trawę można dzięki temu wysypywać na środek przyczepy w pełni wykorzystując jej pojemność.

Kosiarka Amazone GHS jest ulubioną maszyną profesjonalistów zajmujących się pielęgnacją terenów zielonych, gospodarstw rolnych oraz hodowców koni. Wykorzystywana jest do prawidłowego utrzymania parków, pól golfowych oraz terenów sportowych i rekreacyjnych a także przy intensywnym użytkowaniu trawiastych wybiegów i pastwisk dla koni. Serce maszyny stanowi rotor dokładnego cięcia ze swobodnie zawieszonymi, wahliwymi nożami, którym można – także w mokrych warunkach - wertykulować różnego rodzaju tereny zielone i w tym samym przejeździe roboczym rozdrabniać i zbierać materiał do kosza.