BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

'Nowe Amazonki' w kraju

Pobierz pakiet

Proszę kliknąć na zdjęcie powiększyć 

Teraz prezentowane są wszędzie - nowe  „Amazonki z Amazone“. W ogłoszeniach, video, bannerach i na stronie internetowej Amazone błyszczą dwie młode panie reprezentujące zawsze młodą, ale posiadającą własne tradycje markę Amazone z jej techniką rolniczą i komunalną.

Nowe amazonki są zwyciężczyniami prowadzonego w roku 2011 konkursu reklamowego „Amazone szuka Amazonek“. Brało w nim udział ponad 300 kandydatek. W castingu oraz po zdjęciach próbnych jury dokonało wstępnego wyboru. W ostatnim etapie konkursu Camilla  z Berlina oraz Mareike z Georgsmarienhütte pokonały pozostałe kandydatki i zdobyły tyuł Amazonki 2012 dla siebie.

„Jestem otwarta, kochającą życie i świadomą siebie młodą kobietą“, napisała Camilla w swoich dokumentach aplikacyjnych. Jury Amazone zobaczyło pełne potwierdzenie tych słów podczas występu na zdjęciach próbnych. A amazonka Mareike oświadczyła jury: „Jestem po prostu doskonałym obrazem całości“. Wyniki sesji zdjęciowej z fotografem Manfredem Pollertem zachwycają w licznych publikacjach Amazone. Film- oraz impresje fotograficzne można obejrzeć pod adresem http://info.amazone.de/casting .

Efekt przeprowadzonej po raz pierwszy akcji  „Amazone szuka Amazonek“ jest bardzo pozytywny. Nikt nie oczekiwał tu aż wielkiego nawału wykwalifikowanych prezenterek reklamowych. Dzisiaj jest już pewne, że nie był to ostatni casting „Amazone szuka Amazonek“.