BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

Ponad 400 uczestników Dni Uprawy Roślin Amazone 2012

Proszę kliknąć na zdjęcie powiększyć 

Międzynarodowe Dni Uprawy Roślin Amazone 2012 odniosły pełny sukces. Zespół Amazone w okresie od 21.05. do 29.06.2012 w pięciu różnych terminach spotkał się z ponad 400 klientami, handlowcami, dziennikarzami oraz studentami z Rosji, Czech, Polski, Ukrainy, Białorusi i Litwy.

W zakładach w Lipsku na gości czekał bogaty program informacyjny. Obejmował on liczne prezentacje w Active Center, zwiedzanie zakładów oraz pokazy praktycznej pracy  maszyn Amazone. Podczas spotkań prezentacyjnych referentami byli dr.Dutzi, dr. Elena Khalilova, dr. Zirulev i pan Beresowski, omawiając takie tematy, jak ugniatanie gleby przez maszyny uprawowe Amazone i badania Amazone prowadzone w Lipsku a także oddziaływanie różnych technologii uprawy gleby na jej parametry.

Trzy z pięciu grup odwiedziły dzień wcześniej także zakłady Amazone w Hasbergen-Gaste. Najpierw zaprezentowano tu firmę, następnie zwiedzano zakłady udzielono wielu informacji o produktach włącznie z pokazami nowego opryskiwacza polowego UX 11200 oraz samojezdnego opryskiwacza Pantera. Kolejnym punktem programu była wizyta w zakładach Amazone w Tecklenburg-Leeden oraz zwiedzanie rolniczego gospodarstwa uprawowo-hodowlanego w pobliżu Osnabrück. Po przejeździe do Lipska, uczestnicy mieli możliwość obejrzenia położonego na 3800 ha, gospodarstwa koło Magdeburga, gdzie funkcjonuje również instalacja produkująca biogaz.