BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

Catros pro-Paket do aplikacji gnojowicy

Pobierz pakiet

Proszę kliknąć na zdjęcie powiększyć 

Rośnie zainteresowanie kompaktowymi bronami talerzowymi Catros produkowanymi przez firmę Amazone, które łączone są bezpośrednio z beczkowozami do aplikowania gnojowicy. Coraz więcej rolników pragnie jak najlepiej wykorzystywać cenny azot z płynnego nawozu i decyduje się na bezpośrednie wymieszanie gnojowicy z glebą wykonane z pomocą narzędzia uprawowego zamontowanego tuż za beczkowozem. 

Kompaktowe brony talerzowe Catros pokazują swoje możliwości zarówno w oddzielnym zabiegu roboczym oraz jako maszyny dołączane do pojazdów trzypunktowo, gdzie znakomicie spisują się we wprowadzaniu gnojowicy do gleby i uzyskują wysokie wydajności powierzchniowe przy niewielkim zużyciu paliwa. Można nimi pracować z prędkością do 20 km/h zostawiając za sobą uprawę o doskonałej jakości. 

Aby zapobiec negatywnym skutkom stałego oddziaływania gnojowicy na maszynę firma Amazone skonstruowała zestaw nazwany „pro-Paket“. Jest on obecnie oferowany jako wyposażenie specjalne do najczęściej używanych bron talerzowych typu Catros 5001-2 oraz Catros 6001-2.