BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

AmaTron 3 - jeden do wszystkiego

Zestawienie

AmaTron 3

AMATRON 3 jest nowym terminalem obsługowym AMAZONE, którym można obsługiwać nie tylko maszyny AMAZONE nie posiadające technologii ISOBUS ale także wszelkiego rodzaju maszyny z ISOBUS. Łączy on  właściwości i funkcje sprawdzonego AMATRON + umieszczone w przejrzystej obudowie o nowej kolorystyce. Posiada doskonały stosunek ceny do wydajności! AMATRON 3 jest tym samym idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pragną uzupełnić posiadany park maszyn AMAZONE o nowe maszyny z ISOBUS.

AMATRON 3 dzięki swojej przejrzystej, łatwej i logicznej obsłudze z podświetlonymi przyciskami wyjątkowo przyjazny użytkownikowi.. Do nadzorowania systemu zastosowano kontrastowy, antyrefleksyjny wyświetlacz. Kompaktowy kształt wymaga niewiele miejsca w kabinie ciągnika.

Funkcje GPS-Switch, GPS-Track i GPS-Maps są tu już zainstalowane i nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania. Aplikacje te można bezpłatnie wypróbować przez pierwsze 50 godzin pracy. Dopiero po nich użytkownik decyduje, czy chce posługiwać się nimi na stałe.