BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

AMAZONE jako pracodawca

Już od 1883 roku firma AMAZONE wspiera wszystko, co jest związane z rolnictwem tak, aby efektywnie korzystać ze źródeł. W następstwie rosnącej liczby ludności na świecie od rolnictwa wymaga się coraz wyższych plonów. Inteligentna i efektywna technika rolnicza jest przy tym jedynym rozwiązaniem i stanowi szansę w karierze na przyszłość!

AMAZONEN-Werke zostały założone w 1883 przez Heinricha Dreyer w Hasbergen-Gaste w pobliżu Osnabrück. Od tego czasu przedsiębiorstwo jest prowadzone już przez 4 pokolenie właścicieli, którymi są członkowie rodziny Dreyer.

Jakość i nowoczesność to markowe znaki firmy AMAZONE, oferującej swoim klientom szerokie spektrum wysokojakościowych maszyn oraz innych produktów z zakresu techniki rolniczej. Dzisiaj grupa AMAZONE dysponuje zakładami produkcyjnymi w siedmiu miejscach na świecie a oferowana technologia ma znaczny udział w zabezpieczeniu wyżywienia i zapewnieniu energii

Z 1800 pracownikami oraz 7 miejscami produkcji w Niemczech, Francji, na Węgrzech i Rosji AMAZONE dysponuje znakomitą międzynarodową siecią handlową zapewniającą wysoki poziom szans rozwojowych.

Wyjątkowo partnerska współpraca z naszymi klientami stanowi centralny punkt działania naszych handlowców.

Kultura naszego przedsiębiorstwa wyróżnia się pracą zespołową, powiązaną z osiąganiem założonego celu, od szczegółów aż do gotowego produktu. Otwarte myślenie i samodzielna praca są przez nas wspierane i doceniane. Przykładamy ogromną wartość do trwałego i świadomego powiązania w postępowaniu z naturą. AMAZONE proponuje także  bogate programy rozwoju osobistego dla pracowników oraz dalsze kształcenie i ochronę ich zdrowia.

W naszej broszurze o karierze znajdą Państwo więcej na temat możliwości pracy w Amazone.