BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

Amazone wysoko w rankingu firm DLG

Proszę kliknąć na zdjęcie powiększyć 

W najnowszym opublikowanym rankingu firm DLG 2017, Amazone ponownie została znakomicie oceniona. Zdobywając 49 punktów zajmuje 4 pozycję wśród przedsiębiorstw produkujących technikę rolniczą i jest najlepszą ze wszystkich średniej wielkości firm w tej branży. Miejsca 1 do 3 zajmują Fendt (58 punktów), Claas (56 punktów) i John Deere (52 punkty).


Przez prowadzony od 21 lat ranking firm Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG) także w tym roku sprawdziło jaką opinię i jaki stopień popularności mają w Niemczech najważniejsze marki z otoczenia rolnictwa. Sondaż prowadzono w sierpniu i wrześniu 2017 w postaci ankiety telefonicznej wśród ponad 700 rolników. Indeksy marek uzyskane na bazie tej ankiety obejmowały cztery istotne zagadnienia, to jest wiedzę o marce, lojalność względem marki, osiągnięcia marki oraz obraz marki, które to w równym stopniu brane były pod uwagę przy pełnej ocenie przedsiębiorstwa.


Szefowie firmy Amazone, panowie Christian Dreyer oraz dr. Justus Dreyer ocenili osiągnięty wynik nie tylko jako sukces ale także jako bodziec: "Bardzo się cieszymy, ale nie będziemy spoczywać na laurach. O wiele ważniejsze jest to, aby stale poprawiać nasze produkty, serwis oraz doradztwo. Dlatego musimy intensywnie dbać o partnerską współpracę z naszymi klientami, a także konsekwentnie i wystarczająco wcześnie wychodzić naprzeciw ich życzeniom i wymaganiom."