BOOKS AND MORE
BOOKS AND MORE

Przez Europę: DreamTeam-Tour 2018 sprawdza się w ekstremalnych warunkach

Proszę kliknąć na zdjęcie powiększyć 

W poprzek Europy: DreamTeam-Tour 2018 sprawdza się w najtrudniejszych warunkach

Dream Team AMAZONE jest w wielkiej europejskiej podróży: Zaczepiany kultywator Cenius-2TX oraz zaczepiany agregat uprawowo siewny Cirrus w trakcie tych kilku tygodni znakomicie prezentują się w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Wszystko zaczęło się pod koniec lipca w Lipsku. Od tego czasu Dream Team Amazone podróżuje po Europie. Jak dotychczas, duet zaczepianych agregatów o specjalnym lakierowaniu w kolorze antracytowym można było zobaczyć na polach Polski i Rumunii. Przez dealerów i importerów zaplanowane są także  pokazy w Niemczech, Danii, Zjednoczonym Królestwie a także w Estonii, Bułgarii oraz na Ukrainie. Rolnicy i firmy świadczące usługi będą mogli oglądać technikę rolniczą Amazone z bliska przez osiem tygodni. Zaczepiany kultywator  Cenius-2TX oraz zaczepiany agregat uprawowo siewny będą pokazywane na dużych polach w ramach demonstracji swoich możliwości w trakcie odbywających się Dni pola. Na pierwszym planie jest przy tym prezentacja w praktycznym działaniu, poznawanie maszyn oraz bezpośrednia wymiana informacji między Amazone a klientami.

Ekstremalne warunki pogodowe postawiły Dream Team Amazone przed szczególnymi wyzwaniami. Podczas, gdy rolnicy z Europy zachodniej walczą z długotrwałą suszą, to w Europie wschodniej prace utrudnia nadmiar wilgoci. Dopasowanie się do sytuacji w każdym z regionów wymaga zastosowania odpowiednich wariantów wyposażenia.

„Podczas tej podróży doświadczamy bardzo zróżnicowanych warunków pogodowych. Możemy jednak zaproponować naszym klientom rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Koncentrujemy się dokładnie na tym: Budować maszyny, które są w warunkach ramowych dopasowane do indywidualnych wymagań w różnych krajach i osiągają optymalne wyniki nawet w najtrudniejszych sytuacjach“, objaśnia Timo Zipf, menadżer produktów Amazone w zakresie pasywnej uprawy gleby. „Zadowolenie naszych klientów jest najważniejszym priorytetem.“