Wał zaczepiany AW

Wał zaczepiany AW od AMAZONE to uniwersalna maszyna do doskonałego zagęszczania gleby, np. przy uprawie przedsiewnej oraz do wałowania upraw zbóż po przezimowaniu. Wał zaczepiany jest dostępny w dwa szerokościach roboczych od 12,2 m i 15,4 m z pierścieniami Cambridge.

Wał polowy Freisteller AW

Korzyści dla użytkownika

Tworzenie struktury gruzełkowatej na całej powierzchni oraz zagęszczanie płaszczyzny wysiewu gwarantuje dobre doprowadzenie wody w strefie kiełkowania. Prowadzi to do optymalnego wzrostu wysiewanych roślin i prawidłowego rozwoju łanu. Wałowanie z kolei zapobiega wzrostowi ziaren odpadowych i chwastów po uprawie ścierniska.

Jednocześnie w sposób efektywny zwalczane są ślimaki dzięki redukcji pustych przestrzeni w glebie. Poprzez wałowanie wiosną można zapewnić ponowny kontakt z glebą ziaren zbóż, które uniosły się wskutek przemarznięcia. Można w ten sposób zapobiec szkodom wynikającym z przemarznięcia przy braku pokrywy śnieżnej. Wał zaczepiany AMAZONE są dostępne w szerokościach roboczych 12,2 m i 15,4 m z pierścieniami Cambridge. Pojedyncze segmenty wału ze swobodnie obracającymi się pierścieniami pośrednimi są ułożyskowane niezależnie tak, aby zagwarantować najlepsze czyszczenie i dopasowanie wału do podłoża na całej szerokości roboczej. Uzyskiwane w ten sposób duże prędkości pracy gwarantują wysoką wydajność i niskie koszty pracy. Wał zaczepiany AW są urządzeniami stosowanymi w profesjonalnych gospodarstwach rolnych poczynając od upraw ścierniskowych poprzez przygotowanie gleby pod siew aż do wałowania plantacji zbóż po przezimowaniu.

  • AW 12200, 12,2 metra szerokości roboczej 
  • AW 15400, 15,4 metra szerokości roboczej

Wideo o produkcie

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

Zawieszany wał polowy AMAZONE 12200
Zrzut ekranu z 08.07.2019 o godz. 09.17.35

Przelicznik wydajności

Przelicznik wydajności Amazone umożliwia ocenę podstawowych czynników ekonomicznych gospodarstwa rolnego przed podjęciem decyzji o inwestycji.

Teaser – technika siewu pneumatycznego

Prośba o prezentację

Usługą specjalną oferowaną w Niemczech i Austrii jest demonstracja wybranej przez Państwa maszyny przez naszego specjalistę w Państwa gospodarstwie rolnym. W tym celu prosimy o wypełnienie poniższego formularza z prośbą o prezentację.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat uprawy gleby

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.