Aplikacja do przesyłania danych online między maszynami AMAZONE a kontem agrirouter

Prosta i bezpieczna wymiana danych

agrirouter logo

Na targach Agritechnica 2017 zaprezentowano agrirouter jako nowość. Ta platforma wymiany danych jako neutralny pośrednik rozwiązuje podstawowy problem związany z cyfryzacją rolnictwa: agrirouter jest uniwersalną platformą do wymiany danych dla rolników i usługodawców, obejmującą maszyny i oprogramowanie dla rolnictwa niezależnie od producenta.

Aplikacja myAmaRouter od AMAZONE jest ogniwem łączącym terminal obsługowy ISOBUS AmaTron 4 oraz platformę agrirouter. Z platformą agrirouter mogą łączyć się różni dostawcy systemów zarządzania gospodarstwem (FMIS) oraz producenci kart aplikacyjnych, przesyłając za jej pośrednictwem istotne dane.

Jeżeli praca z maszyną AMAZONE ma odbywać się na podstawie danych zadań lub kart aplikacji, można przesyłać dane w wygodny sposób z agriroutera przez aplikację myAmaRouter do AmaTron 4. I też odwrotnie – zadania wykonywane na AmaTron 4 mogą być odsyłane przez aplikację myAmaRouter z powrotem do platformy agrirouter, gdzie stają się one dostępne w FMIS dla celów dokumentacji. W ten sposób można przesyłać zindywidualizowane dane w łatwy i bezpieczny sposób. Połączenie między mobilnym urządzeniem końcowym a AmaTron 4 odbywa się przez WiFi. W tym celu terminal powinien być wyposażony w AmaTron Connect.

>> agrirouter

>> Polityka prywatności

>> Warunki użytkowania

itunes-logo

qrcode_myAmaRouter (1)