Montaż KOŃCOWY Amatron

Dostosowany do maszyny komputer obsługowy

Jako niedrogie rozwiązanie pozwalające wydajnie sterować maszynami, AMAZONE oferuje terminale dostosowane do maszyn takie jak AmaLog+ i AmaDrill+ dla siewników, AmaDos+ do rozsiewaczy nawozu i AmaSpray+ do opryskiwaczy polowych. Umożliwiają one zdalne sterowanie funkcjami oraz wyświetlanie odpowiednich parametrów. AmaDos+ i AmaSpray+ są wyposażone w interfejsy do komunikacji np. z użyciem arkusza pola.

Terminale ISOBUS

Wraz z AmaTron 4 i AmaPad 2 AMAZONE oferuje dwa wyjątkowo wygodne terminale obsługowe dla maszyn ISOBUS do obsługi maszyny i dla dalszych zastosowań, takich jak automatyczne przełączanie sekcji szerokości GPS-Switch. Alternatywnie dzięki rozwiązaniu 2-terminalowemu można sterować również oddzielnie funkcjami ciągnika i maszyny zaczepianej.

Sensoryka

AMAZONE stawia na sensorykę, aby sterować zmiennymi funkcjami maszyny w czasie rzeczywistym. Przykładami takich rozwiązań są AmaSense Weather, DistanceControl i ContourControl dla opryskiwaczy do ochrony roślin, czujniki N, system Argus Twin i WindControl dla rozsiewaczy nawozu, system kontroli przewodów siewnych dla siewników i agregatów uprawowo-siewnych lub ZoneFinder z extratek dla kultywatora Cenius-2TX pozwalający rejestrować zróżnicowanie gleby.