EasySet 2| Technika nawożenia

Komfortowe elektryczne ustawianie i sterowanie

Komputer obsługowy EasySet 2 oferuje możliwość automatycznej regulacji dawki przy zmiennej prędkości jazdy. W tym przypadku wielkość otworów wylotowych jest regulowana przez automatyczne ustawienie pozycji zasuw i dawka rozsiewu pozostaje zawsze taka sama. Potrzebne jest jedynie złącze 12 V dla komputera obsługowego.

AmaSpread+ | Technika nawożenia

ZA-V Control standardowo wyposażono w specyficzny dla maszyny komputer obsługowy AmaSpread+. Wszystkie ważne funkcje mogą być sterowane przez podświetlone przyciski funkcyjne.

EasySet E+S | Obsługa zimowa

EasySet E+S to idealny komputer obsługowy, gdy szczególne znaczenie ma komfortowa i bardzo łatwa obsługa – niezależnie od tego, czy E+S ma napęd na wałek odbioru mocy czy napęd hydrauliczny.

AmaDos E+S – z zaawansowanym systemem zarządzania rozsiewaniem

Szczególną zaletą urządzenia AmaDos E+S – do wszystkich E+S z napędem na wałek odbioru mocy – jest możliwość zarządzania rozsiewaniem. Dla każdego z wybranych zadań na wyświetlaczu pokazywana będzie obrobiona powierzchnia i zużyta ilość środków.

AmaSet+ | Ochrona roślin

Skrzynka rozdzielcza AmaSet+ to wygodne i przyjazne dla użytkownika i środowiska urządzenie do ochrony roślin.

AmaSpray+ & ProfiClick | Ochrona roślin

Komputer AmaSpray+ umożliwia prostą, ale jednocześnie w pełni automatyczną regulację. Przełączniki zintegrowane w terminalu obsługowym umożliwiają przełączanie 5, 7 lub 9 sekcji szerokości.

AmaLog+ | Technologia wysiewu

Komputer obsługowy AmaLog+ został specjalnie zaprojektowany do pracy z siewnikami AMAZONE. Terminal jest łatwy w obsłudze i może być zasilany poprzez 3-biegunowe gniazdo.

AmaDrill+ | Technika siewu

Oprócz terminali ISOBUS firma AMAZONE oferuje komputer obsługowy AmaDrill+ dostosowany specjalnie do siewników AMAZONE.

AmaDrill 2 | Technika siewu

AmaDrill 2 został zaprojektowany specjalnie do siewników AMAZONE i jest niedrogim, ale bardzo wygodnym terminalem. Za pomocą komputera obsługowego AmaDrill 2 obsługa siewnika AMAZONE jest możliwa także bez funkcji ISOBUS ciągnika.

AmaCheck | Technika siewu punktowego

Komputer obsługowy AmaCheck został specjalnie zaprojektowany do obsługi siewnika Precea Special z mechanicznym napędem rozdzielania i mechanicznym dozowaniem nawozu. Do pracy nie jest wymagane podłączenie systemu ISOBUS.