Oś skrętna kopijąca ślad ciągnika

Spurtreue Achsschenkellenkung (1) ZG-TS01_10001_profispro_d0_kw_P7235733_d2_181120

Rozsiewacz zawieszany ZG-TS wyposażony w opcjonalną oś skrętną zapewnia maksymalny kąt skrętu do 28°. Oznacza to, że: Przy rozstawie kół 1800 mm i szerokości opony 520 mm możliwe jest kopiowanie śladów ciągnika. Automatyczne kierowanie umożliwia nawet „kątrowanie” na zboczu. Po wyłączeniu napędu tarcz rozsiewających i przekroczeniu prędkości 15 km/h układ kierowniczy automatycznie wyłącza się i umożliwia bezpieczny transport po drogach przy prędkościach do 60 km/h.


Spurtreue Achsschenkellenkung (2) ZG-TS10001-profis-pro_Claas_d0_kw_DJI_1199_d2_181120
Oś skrętna kopijąca ślad ciągnika

Zalety osi skrętnej:


WindControl – cisza po naciśnięciu przycisku

WindControl pozwala permanentnie kontrolować i automatycznie kompensować obraz rozsiewu. Czujnik wiatru zamontowany na maszynie, przeprowadzający pomiary z wysoką częstotliwością, rejestruje zarówno prędkość wiatru, jak i jego kierunek i przekazuje te informacje do komputera roboczego.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Oblicz zwiększenie plonu: Z kalkulatorem rozsiewu granicznego AMAZONE

Za pomocą AutoTS w strefach granicznych można uzyskać zwiększenie plonu w wysokości ok. 17 procent w porównaniu z metodami konwencjonalnymi.

Oblicz samodzielnie!

EasyCheck - Cyfrowe, mobilne stanowisko testowe w celu usprawnienia optymalizacji rozdziału poprzecznego

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.