Pneumatyczny siewnik nabudowany AD-P Special

Siewnik pneumatyczny nabudowany AD-P Special jest idealną maszyną do niedrogiego i precyzyjnego siewu. W połączeniu z broną wirnikową KE lub kultywatorami wirnikowymi KX i KG , AD-P Special zapewnia idealny siew na szerokościach roboczych 3 m, 3,5 m i 4 m. Dzięki pojemności zbiornika od 850 l do 1500 l agregat uprawowo siewny jest skuteczną maszyną, zwłaszcza do siewu po orce i w mulcz.

Siewnik pneumatyczny nabudowany Centaya

Siewnik pneumatyczny nabudowany Centaya jest bardzo łatwym w obsłudze i precyzyjnym siewnikiem, który można według uznania połączyć z kultywatorem wirnikowym KX i KG, jak też zawieszaną kompaktową broną talerzową CombiDisc. Siewnik nabudowany Centaya o szerokości roboczej od 3 m do 4 m i pojemności zbiornika 1600 l lub 2000 l jest wyjątkowo solidny. Siewnik nabudowany Centaya dostępny jest z redlicą jednotalerzową RoTeC-Control lub redlicą dwutalerzową TwinTeC.

Avant 01: Agregat uprawowo – siewny ze zbiornikiem czołowym do siewu po orce i w mulcz

Duże wydajności powierzchniowe i znakomita jakość siewu: z takimi cechami, składany agregat uprawowo- siewny Avant 01 udowadnia swoją siłę przede wszystkim przy pracy w wielu gospodarstwach. Przy dużej szerokości roboczej wynoszącej 4 m lub 5 m praktycy korzystają z luźnego połączenia maszyn. Przestrzeń montażowa z przodu ciągnika jest sensownie wykorzystywana przez zbiornik ziarna. Nie ma dodatkowych obciążników. W ten sposób otrzymamy zwrotny agregat z optymalnym...

Zaczepiany agregat uprawowo-siewny Cirrus

Zaczepiany agregat uprawowo-siewny Cirrus to siewnik pneumatyczny, wyróżniający się znakomitą jakością pracy podczas siewu po orce i w mulcz. Dzięki szerokości roboczej od 3 m do 6 m i pojemności zbiornika od 3000 do 4000 l Cirrus zapewnia bardzo wysoką wydajność. Z uwagi na swoją wszechstronność i różne koncepcje odcinków transportowych Cirrus oferuje odpowiednie rozwiązanie dla każdego gospodarstwa i może służyć jako mały kompaktowy agregat uprawowo-siewny lub siewnik...

Siewnik zaczepiany Condor

Siewnik zaczepiany działa z prowadzonymi pojedynczo redlicami ConTec pro i rzędami 25 cm i 31,3 cm/33,3 mm, dzięki czemu możliwa jest wyjątkowo ekstensywna uprawa roli w suchym klimacie kontynentalnym. Dzięki szerokości roboczej 12 m i 15 m i 3-komorowemu zbiornikowi ciśnieniowemu o pojemności 8000 l, Condor charakteryzuje się też niezwykłą wydajnością.

Siewnik wielkopowierzchniowy Primera DMC

Nowa generacja siewników AMAZONE – Primera AMAZONE o szerokości roboczej 3 m, 4,5 m, 6 m, 9 m lub 12 m – to doskonałe maszyny umożliwiające wykorzystanie niedrogich metod produkcyjnych na dużych powierzchniach. Ten wielostronny siewnik wielkopowierzchniowy – dzięki odpowiednio wyposażonym zespołom redlicy – szczególnie nadaje się do siewu bezpośredniego i w mulcz, ale także do siewu po orce.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat techniki wysiewu

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.