20200316_teaser_präzision

Obecnie mają Państwo do dyspozycji liczne innowacyjne maszyny AMAZONE z najnowocześniejszą, precyzyjną technologią do uprawy gleby, siewu, nawożenia i ochrony roślin. To „więcej” w zakresie precyzji oznacza, że wydają Państwo „mniej” na nawóz, środki ochrony roślin i nasiona. Jednocześnie można lepiej wykorzystać wszystkie potencjały plonu. Oprócz korzyści ekonomicznych polegających na szybszej amortyzacji inwestycji, występują również korzyści innego rodzaju – ochrona środowiska i odciążenie kierowcy. Z tej broszury dowiedzą się Państwo, jaki nowy potencjał już dziś oferują nasze rozsiewacze nawozu, opryskiwacze do ochrony roślin, maszyny do uprawy gleby, siewniki i rozwiązania cyfrowe.

Precyzyjna ochrona upraw w doskonałości: AmaSelect

Naszym celem jest rozwijanie technologii ochrony roślin poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Decydujące dla sukcesu naszych klientów jest zastosowanie bardzo precyzyjnej technologii.

» Wysoka precyzja z ZA-V

Rozsiewacz zawieszany ZA-V jest dostępny z pojemnością zbiornika od 1400 do 4200 l, a jego przewagą jest wysoka prędkość robocza do 30 km/h. Dzięki wysokiej wydajności do 390 kg/min i szerokości roboczej do 36 m osiąga on bardzo dużą wydajność powierzchniową.

» Wysoka precyzja z ZA-TS

Rozsiewacz zawieszany ZA-TS jest produkowany w wersjach ze zbiornikami o pojemności od 1400 l do 4200 l i wyposażony w nowy układ rozsiewu TS. Zastosowanie układu rozsiewu TS pozwala na uzyskanie szerokości roboczej do 54 m przy jednoczesnym zachowaniu doskonałego obrazu rozsiewu granicznego, dzięki czemu rozsiewacz ZA-TS wyposażony w system ISOBUS jest absolutnym liderem wysokowydajnego rozsiewu. Niezawodna technologia ważenia, precyzyjne systemy rozsiewu granicznego...

» Wysoka precyzja z ZG-TS

Nowym rozsiewaczem zaczepianym ZG-TS 01 o pojemności zbiornika 7500 l lub 10 000 l można osiągnąć przy szerokościach roboczych do 54 m i prędkościach roboczych do 30 km/h jeszcze lepszą wydajność powierzchniową. Zintegrowany system rozsiewu granicznego AutoTS i automatyczne przełączanie sekcji szerokości GPS-Switch z maks. 128 sekcjami szerokości umożliwia bardzo precyzyjne wyniki rozsiewu. System ważenia online ProfisPro zapewnia nieustanne dostosowywanie ilości...

» Wysoka precyzja z UF

AMAZONE oferuje oba typoszeregi polowych opryskiwaczy zawieszanych UF 01 o super lekkiej budowie profilowej i zbiorniku o objętości 900 i 1200 l oraz UF 02 ze zbiornikami o wyjątkowej stabilności przy minimalnej masie, o objętości 1600 i 2000 l. Typoszereg UF 02 charakteryzuje się wysokim komfortem obsługi. Dla powiększenia objętości oferowane są dwa zbiorniki przednie FT o objętości zbiornika 1000 i 1500 l.

» Wysoka precyzja z UX

Opryskiwacz zaczepiany UX Super ze zbiornikiem o pojemności 4200 l, 5200 l i 6200 l wyróżnia się w szczególności komfortową koncepcją obsługi. Belka polowa Super-L2 urzeka szerokością roboczą od 21 do 40 m i wysokiej klasy prowadzeniem belki. Dzięki wydajnym opcjom wyposażenia opryskiwacz zaczepiany UX Super zapewnia maksymalną wydajność przy najwyższej mocy.

» Precyzyjny świat Pantera

Samojezdny opryskiwacz polowy Pantera 4503 posiada zbiornik o pojemności 4500 l i jest dostępny z belkami polowymi Super-L2 o szerokości roboczej od 21 m do 40 m. Dzięki różnym typom podwozia Pantera, Pantera-W i Pantera-H można spełnić najróżniejsze wymagania w odniesieniu do rozstawu kół i prześwitu.

» Świat precyzji Catros

Kompaktowe brony uprawne Catros, Catros⁺, Catros-2 i Catros-2TS nadają się idealnie do płaskiej i intensywnie mieszającej uprawy gleby. Dzięki małej wymaganej sile uciągu na szerokościach roboczych od 3 m do 6 m, możliwa jest wysoka prędkość jazdy przy wysokiej wydajności powierzchniowej.

» Wysoka precyzja z Cenius

3-rzędowy kultywator Cenius o szerokości roboczej 3 m do 4 m może być używany zarówno do płytkiej uprawy ścierniska jak również do głębokiego spulchniania gleby. 4-rzędowy kultywator zaczepiany Cenius-2TX o szerokości roboczej 4 m do 8 m może być używany zarówno do płytkiej uprawy ścierniska jak również do głębokiego spulchniania gleby. Zintegrowane środkowe podwozie zapewnia maszynie nie tylko dużą zwrotność na ulicy, ale także umożliwia w razie potrzeby pracę bez wału...

» Świat precyzji Cayros

Pługi obracalne Cayros M, XM, XMS, XS i XS pro są dostępne dla pługu 2- do 6-redlicowego dla ciągników o mocy od 50 do 380 KM. Wszystkie pługi Cayros są wyposażone seryjnie w zabezpieczenie przed kamieniami ze sworzniami ścinalnymi oraz z mechaniczną regulacją szerokości roboczej o czterech stopniach.

» Wysoka precyzja z Cataya

Siewnik mechaniczny nabudowany Cataya oferuje w połączeniu z broną wirnikową KE, kultywatorami wirnikowymi KX/KG lub zawieszaną kompaktową broną talerzową CombiDisc idealną maszynę do siewu po orce i w mulcz. Szerokość robocza 3 m i 4 m oraz pojemności zbiorników od 650 l do 1730 l sprawiają, że Cataya robi wrażenie szczególnie pod względem precyzji i komfortu.

» Wysoka precyzja z Cirrus

Zaczepiany agregat uprawowo-siewny z zespołem doprawiającym Cirrus jest siewnikiem pneumatycznym, wyróżniającym się znakomitą jakością pracy podczas siewu po orce i w mulcz. Dzięki szerokościom roboczym od 3 do 6 m i zbiornikom o pojemności od 3000 do 3600 Cirrus gwarantuje doskonałą wydajność. Dostępna jest również wersja Cirrus-C z 2-komorowym zbiornikiem ciśnieniowym mieszczącym 4000 l.

» Primera DMC do precyzyjnej pracy

Nowa generacja siewników AMAZONE – Primera AMAZONE o szerokości roboczej 3 m, 4,5 m, 6 m, 9 m lub 12 m – to doskonałe maszyny umożliwiające wykorzystanie niedrogich metod produkcyjnych na dużych powierzchniach. Ten wielostronny siewnik wielkopowierzchniowy – dzięki odpowiednio wyposażonym zespołom redlicy – szczególnie nadaje się do siewu bezpośredniego i w mulcz, ale także do siewu po orce.

» Wysoka precyzja z Precea

AMAZONE prezentuje na Agritechnica 2019 nowy siewnik punktowy do pojedynczych ziaren Precea. Najpierw zaprezentowano Precea 3000 w wersji sztywnej oraz Precea 4500-2 w wersji teleskopowej. Kolejnym bestsellerem AMAZONE jest teraz siewnik nabudowany do wysiewu pojedynczych nasion Precea 3000-A z interfejsem QuickLink.

» Wysoka precyzja z EDX

Siewnik punktowy EDX, stosowany do siewu pługiem, w mulcz i bezpośredniego, charakteryzuje się niezawodnością i wysokim komfortem użytkowania. Przy szerokościach roboczych 6 m i 9 m i rozmiarach zbiorników ziaren 600 l i 800 l EDX ma ogromną wydajność przy prędkościach roboczych do 15 km/h.

Terminal obsługowy ISOBUS AmaTron 4

Dlaczego terminal nie może być tak prosty w obsłudze jak tablet czy smartfon? Zgodnie z takim założeniem firma AMAZONE stworzyła przyjazne dla użytkownika oprogramowanie urządzenia AmaTron 4 i oferuje płynniejszą pracę dzięki przemyślanej obsłudze maszyny i zarządzaniu zadaniami.