Kompaktowe brony talerzowe

Zawieszana kompaktowa brona talerzowa CombiDisc

Zawieszana kompaktowa brona talerzowa CombiDisc o szerokości roboczej 3 m nadaje się doskonale do dużych prędkości jazdy, zwłaszcza podczas siewu przy użyciu siewnika nabudowanego. Dzięki głębokościom roboczym od 3 cm do 8 cm zapewniony jest optymalny siew. Bogata oferta wałów umożliwia dopasowanie wału dla każdej lokalizacji i zapewnia optymalne zagęszczanie.

Kompaktowe brony talerzowe

Zawieszana kompaktowa brona talerzowa Catros⁺ 03

Zawieszana brona talerzowa Catros⁺ 03 nadaje się idealnie do intensywnie mieszającej uprawy gleby na płasko. Dzięki solidnej konstrukcji szerokości roboczej od 2,5 m do 4 m to idealny model podstawowy dla małych i średnich gospodarstw.

Kompaktowe brony talerzowe

Zawieszana kompaktowa brona talerzowa CatrosXL 03

Kompaktowa brona talerzowa CatrosXL 03 ze względu na otwartą budowę ramy i duży prześwit nadaje się optymalnie do uprawy z dużą ilością materii organicznej. Dzięki dużym talerzom zębatym o średnicy 610 mm, drobno lub grubo ząbkowanym głębokości robocze do 16 cm nie stanowią żadnego problemu. Przy szerokości roboczej od 3 m do 4 m i prędkościach roboczych od 12 do 18 km/h można liczyć na dużą wydajność powierzchniową i dobre wyniki pracy.

Kompaktowe brony talerzowe

Kompaktowa brona talerzowa Catros+ 03-2

Składana zawieszana kompaktowa brona talerzowa Catros+ 03-2 pokazuje co potrafi przy płytkiej uprawie ścierniska. Talerze o średnicy 510 mm dobrze zagłębiają się w glebę i zapewniają płytką i intensywnie mieszjącą uprawę gleby. W ofercie AMAZONE dostępne są również specjalne talerze X-Cutter, które są przeznaczone do bardzo płytkiej uprawy gleby na głębokość od 2 do 8 cm. W przypadku maszyn zawieszanych i składanych stosowanie narzędzi wstępnych nie jest możliwe.

Kompaktowe brony talerzowe

Zaczepiana kompaktowa brona talerzowa Catros+ 03-2TS

Składana zaczepiana kompaktowa brona talerzowa Catros+ 03-2TS pokazuje co potrafi przy płytkiej uprawie ścierniska. Talerze o średnicy 510 mm dobrze zagłębiają się w glebę i zapewniają płytką i intensywnie mieszjącą uprawę gleby. W ofercie AMAZONE dostępne są również specjalne talerze X-Cutter, które są przeznaczone do bardzo płytkiej uprawy gleby na głębokość od 2 do 8 cm. Dzięki unoszonemu podwoziu bronę Catros można łączyć z różnymi narzędziami wstępnymi.

Kompaktowe brony talerzowe

Zaczepiana kompaktowa brona talerzowa CatrosXL 03-2TS

Zaczepiana kompaktowa brona talerzowa CatrosXL 03-2TS ze względu na otwartą budowę ramy i duży prześwit nadaje się optymalnie do uprawy z dużą ilością materii organicznej. Dzięki dużym talerzom zębatym o średnicy 610 mm, drobno lub grubo ząbkowanym głębokości robocze do 16 cm nie stanowią żadnego problemu. Przy szerokości roboczej od 4 m do 6 m i prędkościach roboczych od 12 do 18 km/h można liczyć na dużą wydajność powierzchniową i dobre wyniki pracy.

Kompaktowe brony talerzowe

Zaczepiana kompaktowa brona talerzowa Catros⁺ 03-2TX

Zaczepiana kompaktowa brona talerzowa Catros⁺-2TX nadaje się idealnie do płytkiej i intensywnie mieszającej uprawy gleby. Podwozie środkowe maszyny nadaje jej wyjątkowej zwrotności i pozwana na szybką i pewną jazdę po drodze mimo szerokości roboczej 7 m do 9 m. Wyjątkowa cisza podczas jazdy i łatwość prowadzenia gwarantują najwyższy komfort jazdy przy jednocześnie najwyższej wydajności.

Kompaktowe brony talerzowe

Zaczepiana kompaktowa brona talerzowa CatrosXL 03-2TX

Zaczepiana kompaktowa brona talerzowa CatrosXL 03-2TX ze względu na otwartą budowę ramy i duży prześwit nadaje się optymalnie do uprawy z dużą ilością materii organicznej. Dzięki dużym talerzom zębatym o średnicy 610 mm, drobno lub grubo ząbkowanym głębokości robocze do 16 cm nie stanowią żadnego problemu. Środkowe podwozie zapewnia maszynie wyjątkową zwrotność i umożliwia bezpieczną i szybką jazdę drogową pomimo szerokości roboczych od 7 m do 8 m.

Kompaktowe brony talerzowe

Zaczepiana kompaktowa brona talerzowa Catros⁺ 12003-2TS

Zaczepiana brona talerzowa Catros+ 12003-2TS nadaje się idealnie do płytkiej i intensywnie mieszającej uprawy gleby. Dzięki temu, jak łatwo się prowadzi pomimo swojej 12 metrowej szerokości roboczej możliwe są do osiągnięcia szczególnie wysokie prędkości i duże wydajności powierzchniowe. Brona jest także nadzwyczajnie ekonomiczna dzięki niemalże rekordowo niskiemu zużyciu paliwa.

Kompaktowe brony talerzowe

Duża, kompaktowa brona talerzowa Certos-2TX

Brona uprawna Certos-2TX nadaje się idealnie do intensywnie mieszającej uprawy i do uprawy średnio głębokiej. Dzięki talerzom o średnicy 660 mm Certos-2TX wnika w glebę na głębokość do 20 cm i przerabia bez zapychania się także duże ilości masy organicznej. Dzięki szerokiemu spektrum roboczemu Certos-2TX o szerokości roboczej od 4 m do 7 m jest silnym, uniwersalnym narzędziem dla każdego gospodarstwa.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat uprawy gleby

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.