Siewnik punktowy Precea

Siewnik punktowy Precea, stosowany do siewu po orce, siewu w mulcz i do siewu bezpośredniego, wyróżnia się precyzją, wysoką wydajnością i wygodną obsługą. Zapewnia najwyższej jakości rozdzielanie i dozowanie nawozu przy prędkościach roboczych do 15 km/h. Różne wersje ram zapewniają maksymalną elastyczność.

Siewnik punktowy pneumatyczny ED

Siewnik punktowy ED charakteryzuje się precyzyjnym odkładaniem nasion i bardzo dokładnym rozdzielaniem, ponieważ dzięki odpowiednim tarczom rozdzielającym można go dostosować niemal do każdego materiału siewnego. Zbiorniki ziarna o pojemności 60 l pozwalają skracać czasy napełniania.
Napęd rozsiewacza nawozu i sekcji w ED Special odbywa się w sposób mechaniczny. ED Super jest wyposażony w elektryczny napęd dozownika nawozu i hydrauliczny napęd sekcji...

Siewnik punktowy EDX- TC

Siewnik punktowy EDX, stosowany do siewu pługiem, w mulcz i bezpośredniego, charakteryzuje się niezawodnością i wysokim komfortem użytkowania. Przy szerokościach roboczych 6 m i 9 m i rozmiarach zbiorników ziaren 600 l i 800 l EDX ma ogromną wydajność przy prędkościach roboczych do 15 km/h.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat techniki wysiewu

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.