Rozsiewacz zawieszany ZA-X

Rozsiewacz AMAZONE ZA-X spełnia wszystkie wymagania w zakresie praktyki oraz ochrony środowiska: jest precyzyjny, niezawodny i niedrogi.
AMAZONE zoptymalizował technikę nawożenia do wymogów prawidłowego odżywiania roślin. Dla praktyki nawożenia kluczowe jest precyzyjne umieszczenie wartości odżywczych. AMAZONE oferuje program nawożenia spełniający wszystkie normy europejskie w zakresie dokładności dystrybucji i rozsiewu granicznego.

Rozsiewacz zawieszany ZA-M

Rozsiewacz zawieszany ZA- M o pojemności zbiornika do 3000 l i szerokości roboczej 36 m jest idealną maszyną dla gospodarstw rolnych i firm usługowych kładących duży nacisk na niezawodność. Wolnoobrotowe efektywne mieszadła i niskie prędkości obrotowe tarcz rozsiewających zapewniają bardzo równomierny przepływ nawozu, nienaruszający jego struktury.

Rozsiewacz zawieszany ZA-V

Rozsiewacz zawieszany ZA-V jest dostępny z pojemnością zbiornika od 1400 do 4200 l, a jego przewagą jest wysoka prędkość robocza do 30 km/h. Dzięki wysokiej wydajności do 390 kg/min i szerokości roboczej do 36 m osiąga on bardzo dużą wydajność powierzchniową.

Rozsiewacz zawieszany ZA-TS

Rozsiewacz zawieszany ZA-TS jest produkowany w wersjach o pojemności zbiornika od 1400 l do 4200 l. Zastosowanie układu rozsiewu TS pozwala na uzyskanie szerokości roboczej do 54 m przy jednoczesnym zachowaniu doskonałego obrazu rozsiewu granicznego, dzięki czemu rozsiewacz zawieszany ZA-TS wyposażony w system ISOBUS jest absolutnym liderem wysokowydajnego rozsiewu.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.