Pług obracalny Cayros

Pługi obracalne Cayros M, XM, XMS, XS i XS pro są dostępne w wersjach od 2- do 6-skibowych, dla ciągników o mocy od 50 do 380 KM. Wszystkie pługi Cayros są wyposażone seryjnie w zabezpieczenie przed kamieniami ze sworzniami ścinanymi oraz z mechaniczną regulacją szerokości roboczej o czterech stopniach. Jako wyposażenie specjalne Cayros S posiada całkowicie automatyczne, hydrauliczne zabezpieczenie przed kamieniami, a Cayros V hydrauliczną regulację szerokości roboczej.

Pług obracalny Cayron

Pług obrotowy Cayron jest dostępny w wersji pługa 5- i 6-skibowego dla ciągników do 290 KM. Szerokość roboczą każdego z korpusów pługa Cayron 200 można regulować w trzech zakresach, tj. 40 cm, 45 cm i 50 cm. Cayron 200 V jest wyposażony seryjnie w układ hydraulicznej regulacji szerokości roboczej, podczas zmiany szerokości roboczej szerokość pierwszego korpusu jest automatycznie dopasowywana hydraulicznie.

Półzawieszany pług obrotowy Hektor

Firma AMAZONE oferuje urządzenie Hektor — półzawieszany pług obrotowy z 6 do 8 redlicami i mechaniczną regulacją szerokości roboczej od 38 cm do 50 cm. Hektor zaprojektowany do trudnych warunków, a jednocześnie przyjazny w użytkowaniu, jest wytrzymałym urządzeniem o wysokim poziomie bezpieczeństwa pracy dla ciągników klasy do 360 KM.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat uprawy gleby

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.