Cirrus6003-2CC_MTD_Fendt_d0_kw_DJI_0389b_d1_190819

Siewniki mechaniczne

Wśród siewników mechanicznych, AMAZONE oferuje siewniki zawieszane D9 oraz siewniki nabudowane AD i mechaniczny zespół uprawowo-siewny Cataya, który można łączyć z bronami talerzowymi i kultywatorami wirnikowymi. D9 oferowany jest w wersji solo lub jako kombinacja w wersjach Special dla gospodarstw mniejszych i średnich, Super dla gospodarstw średnich i dużych oraz jako siewnik zaczepiany 12000-2T dla największych gospodarstw.

Siewniki pneumatyczne

W dziedzinie techniki siewu AMAZONE oferuje siewniki nabudowane AD-P Special i Centaya Super, agregaty uprawowo-siewne avant ze zbiornikiem czołowym oraz agregaty uprawowo-siewne cirrus. Wśród siewników wielkopowierzchniowych oferujemy siewnik solo Citan, siewniki z redlicami zębowymi Cayena i Condor do bezpośredniego siewu pożniwnego oraz do siewu bez wcześniejszej uprawy, jak również Primera DMC do siewu bezpośredniego i w mulcz na obszarach o małej ilości opadów.

Technika siewu punktowego

W technice siewu precyzyjnego AMAZONE oferuje wysokoobrotowy siewnik punktowy Precea, zapewniający maksymalną precyzję przy prędkości roboczej do 15 km/h. Przy wielkościach maszyn od 4 do 12 rzędów, AMAZONE posiada odpowiedni siewnik Precea do każdej wielkości gospodarstwa. Przy dużych obszarach upraw AMAZONE oferuje dodatkowo zawieszany siewnik punktowy o szerokości roboczej 9 metrów.

Siewnik nabudowany GreenDrill

Uniwersalny siewnik nabudowany GreenDrill jest idealnym rozwiązaniem do wysiewu poplonów i podsiewów w jednym przejeździe roboczym. Można go łączyć zarówno z siewnikiem nabudowanym Cataya lub Centaya, siewnikiem zaczepianym D9-60, agregatem uprawowo-siewnym Cirrus lub siewnikiem wielkopowierzchniowym Primera DMC. Łatwo dostępny poprzez mostek załadunkowy lub stopnie zbiornik ziarna GreenDrill ma pojemność 200 l lub 500 l. Całopowierzchniowy rozkład ziarna odbywa się za...

Wał

W celu zagęszczania roli, AMAZONE oferuje przedni wał międzyosiowy i czołowy T-Pack U, boczny wał T-Pack S oraz typoszereg T-Pack IN do montażu pośrodku maszyny oraz do wałowania obszaru między śladami.

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.