Cirrus6003-2CC_MTD_Fendt_d0_kw_DJI_0389b_d1_190819

Siewniki mechaniczne

Wśród siewników mechanicznych, AMAZONE oferuje siewniki zawieszane D9 oraz siewniki nabudowane AD i mechaniczny zespół uprawowo-siewny Cataya, który można łączyć z bronami talerzowymi i kultywatorami wirnikowymi. D9 oferowany jest w wersji solo lub jako kombinacja w wersjach Special dla gospodarstw mniejszych i średnich, Super dla gospodarstw średnich i dużych oraz jako siewnik zaczepiany 12000-2T dla największych gospodarstw.

Siewniki pneumatyczne

W dziedzinie techniki siewu AMAZONE oferuje siewniki nabudowane AD-P Special i Centaya Super, agregaty uprawowo-siewne avant ze zbiornikiem czołowym oraz agregaty uprawowo-siewne cirrus. Wśród siewników wielkopowierzchniowych oferujemy siewnik solo Citan, siewniki z redlicami zębowymi Cayena i Condor do bezpośredniego siewu pożniwnego oraz do siewu bez wcześniejszej uprawy, jak również Primera DMC do siewu bezpośredniego i w mulcz na obszarach o małej ilości opadów.

Technika siewu punktowego

W technice siewu punktowego AMAZONE oferuje sprawdzoną i dobrze przemyślaną maszynę ED w wersji ED Special z napędem mechanicznym oraz ED Super z napędem elektrycznym. Typoszereg EDX umożliwia osiągnięcie prędkości roboczych do 15 km/h dzięki systemowi Xpress. Nowy siewnik punktowy Precea wykorzystuje napęd mechaniczny pozwalający osiągnąć w wersji Special prędkość 12 km/h oraz w wersji Super z napędem ElectricDrive prędkość do 15 km/h.

Siewnik nabudowany GreenDrill

Uniwersalny siewnik nabudowany GreenDrill jest idealnym rozwiązaniem do wysiewu poplonów i podsiewów w jednym przejeździe roboczym. Można go łączyć zarówno z siewnikiem nabudowanym Cataya lub Centaya, siewnikiem zaczepianym D9-60, agregatem uprawowo-siewnym Cirrus lub siewnikiem wielkopowierzchniowym Primera DMC. Łatwo dostępny poprzez mostek załadunkowy lub stopnie zbiornik ziarna GreenDrill ma pojemność 200 l lub 500 l. Całopowierzchniowy rozkład ziarna odbywa się za...

Wał

W celu zagęszczania roli, AMAZONE oferuje przedni wał międzyosiowy i czołowy T-Pack U, boczny wał T-Pack S oraz typoszereg T-Pack IN do montażu pośrodku maszyny oraz do wałowania obszaru między śladami.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat techniki wysiewu

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.