App_mySpreader_d0_kw_PA183917_d1_190819

ISOBUS

W każdej maszynie w standardzie ISOBUS , AMAZONE oferuje najnowocześniejszą technikę z niemal nieograniczonymi możliwościami. Bez względu na to, czy używa się terminala obsługowego AMAZONE, czy dostępnego terminala ISOBUS ciągnika. ISOBUS jest światowym standardem komunikacji pomiędzy terminalem obsługowym, ciągnikami i osprzętem z jednej strony, a systemami zarządzania gospodarstwem z drugiej.

Licencjonowane oprogramowanie

Aby sprostać wszelkim oczekiwaniom, firma AMAZONE oferuje do AmaTron 4 różne odpłatne licencje programowe. Funkcje GPS-Switch basic lub GPS-Switch pro, GPS-Track i AmaCam są już zainstalowane – nie jest potrzebne dodatkowe oprogramowanie. Mogą być testowane bezpłatnie do 50 godzin (AmaCam przez 10 godzin). Funkcja GPS-Maps&Doc jest dla Państwa bezpłatna.

Zarządzanie danymi

Task Controller terminala ISOBUS AmaTron 4 umożliwia obejmujące całą maszynę zarządzanie danymi od rejestrowania danych aż po wymianę danych za pomocą systemu informacyjnego do zarządzania gospodarstwem. Z agrirouterem i aplikacją myAmaRouter można bezpiecznie i wygodnie przesyłać dane między maszynami AMAZONE oraz oprogramowaniem rolniczym.

Aplikacje myAMAZONE

Do cyfrowego sterowania funkcjami maszyn z urządzeń mobilnych dostępne są różne aplikacje od AMAZONE, takie jak aplikacja mySpreader do rozsiewaczy nawozów, aplikacja mySeeder dla siewników oraz aplikacja mySprayer do opryskiwaczy do ochrony roślin. Aplikacja AmaTron Twin oraz aplikacja myAmaRouter w połączeniu z AmaTron 4 oferują wartość dodaną pod względem komfortu obsługi oraz wymiany danych online.