App_mySpreader_d0_kw_PA183917_d1_190819

ISOBUS

W każdej maszynie w standardzie ISOBUS , AMAZONE oferuje najnowocześniejszą technikę z niemal nieograniczonymi możliwościami. Bez względu na to, czy używa się terminala obsługowego AMAZONE, czy dostępnego terminala ISOBUS ciągnika. ISOBUS jest światowym standardem komunikacji pomiędzy terminalem obsługowym, ciągnikami i osprzętem z jednej strony, a systemami zarządzania gospodarstwem z drugiej.

Licencjonowane oprogramowanie

Aby sprostać wszelkim oczekiwaniom, firma AMAZONE oferuje do AmaTron 4 różne odpłatne licencje programowe. Funkcje GPS-Switch basic lub GPS-Switch pro, GPS-Track i AmaCam są już zainstalowane – nie jest potrzebne dodatkowe oprogramowanie. Mogą być testowane bezpłatnie do 50 godzin (AmaCam przez 10 godzin). Funkcja GPS-Maps&Doc jest dla Państwa bezpłatna.

Zarządzanie danymi

Task Controller terminala ISOBUS AmaTron 4 umożliwia obejmujące całą maszynę zarządzanie danymi od rejestrowania danych aż po wymianę danych za pomocą systemu informacyjnego do zarządzania gospodarstwem. Z agrirouterem i aplikacją myAmaRouter można bezpiecznie i wygodnie przesyłać dane między maszynami AMAZONE oraz oprogramowaniem rolniczym.

Aplikacje myAMAZONE

Do cyfrowego sterowania funkcjami maszyn z urządzeń mobilnych dostępne są różne aplikacje od AMAZONE, takie jak aplikacja mySpreader do rozsiewaczy nawozów oraz aplikacja mySprayer do opryskiwaczy do ochrony roślin. Aplikacja AmaTron Twin oraz aplikacja myAmaRouter w połączeniu z AmaTron 4 oferują wartość dodaną pod względem komfortu obsługi oraz wymiany danych online.