Siewnik zawieszany D9

Bezkonkurencyjna efektywność. Klasyk wśród siewników.
Siewnik zawieszany D9 może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z kompatybilną maszyną uprawową po orce lub do siewu w mulcz. Dzięki szerokości roboczej od 2,5 m do 4 m, siewniki zawieszane D9 to właściwy wybór dla małych i średnich gospodarstw rolnych. D9 może być wyposażony w redlicę stopkową WS lub rozsiewacz jednotarczowy RoTeC-Control.

Siewnik nabudowany AD

Siewnik nabudowany AD Super o szerokości roboczej 3 m jest idealny dla średnich i dużych gospodarstw rolnych. Zamontowany na bronie wirnikowej KE lub kultywatorze wirnikowym KX/KG i wyposażony w rozsiewacz jednotarczowy RoTeC-Control, AD Super idealnie nadaje się jako uniwersalne połączenie do siewu po orce i do siewu w mulcz.

Siewnik nabudowany Cataya

Siewnik mechaniczny nabudowany Cataya oferuje w połączeniu z broną wirnikową KE, kultywatorami wirnikowymi KX/KG lub zawieszaną kompaktową broną talerzową CombiDisc idealną maszynę do siewu po orce i w mulcz. Szerokość robocza 3 m i 4 m oraz pojemności zbiorników od 650 l do 1730 l sprawiają, że Cataya robi wrażenie szczególnie pod względem precyzji i komfaortu.

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.