CatrosPLUS3003special_CB_Case_d0_kw_P7170761_d1_190731

Pługi

Oferta pługów obrotowych AMAZONE obejmuje pięć typów Cayros w klasie pługów średnich z liczbą korpusów od 2 do 4 oraz 4 do 6 korpusowe w klasie pługów ciężkich dla dużych ciągników. W tym segmencie jest również w ofercie pług Cayron 5 lub 6 korpusowy. Pług obrotowy półzawieszany Hektor 6 do 8 korpusowy może współpracować z ciągnikami o mocy do 360 KM

Kompaktowe brony talerzowe

Sztywne lub hydraulicznie składane kompaktowe brony talerzowe są w wersji zawieszanej lub zaczepianej z tylnym układem jezdnym TS. Kompaktowe brony talerzowe nadają się idealnie do intensywnie mieszającej uprawy gleby . Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na siłę uciągu można uzyskiwać duże prędkości robocze i wydajności powierzchniowe przy niskim zużyciu paliwa i wysokiej efektywności.

Kultywatory

Program kultywatorów mulczujących od AMAZONE obejmuje 3-belkowy kultywator zaczepiany Cenius w trzech szerokościach roboczych od 3,0 do 4,0 m oraz czterobelkowy kultywator zaczepiany Cenius-2TX w czterech szerokościach roboczych od 4,0 do 8,0 m. Wszystkie modele kultywatorów występują w wariantach Special i Super. Agregat uprawowy Ceus-2TX jest dostępny w czterech szerokościach roboczych od 4,0 do 7,0 m i umożliwia kombinację kilku cykli roboczych w jednym przejeździe.

Brony i kultywatory wirnikowe

AMAZONE oferuje bronę wirnikową KE Special do aktywnej uprawy gleby po pługu oraz KE Super przystosowaną do mocniejszych ciągników. Do mieszania ciężkich i bardziej spoistych gleb wykorzystywane są kultywatory wirnikowe KG lub KX, których zęby w przypadku KX mogą być montowane „do tyłu” albo „pod kątem”. Opcjonalnie dla uprawy bezorkowej przy dużej ilości słomy można zamontować z przodu spulchniacz TL.

Zbiornik tylny i technika siewu poplonów

Zbiornik tylny XTender oraz zbiornik ciągniony XTender-T umożliwiają w kombinacji z kompaktowymi bronami talerzowymi Catros i Certos lub kultywatorem mulczującym Cenius uprawę gleby na poplonach i jednoczesny wysiew nawozu i/lub materiału siewnego.

Wał zaczepiany

Wał polowy AW od AMAZONE to uniwersalna maszyna do doskonałego zagęszczania gleby, np. przy uprawie przedsiewnej oraz do wałowania upraw zbóż po przezimowaniu. Wał polowy jest dostępny w pięciu szerokościach roboczych od 6,6 do 15,4 m, z pierścieniami Cambridge lub Crosskill.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat uprawy gleby

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.