CatrosPLUS3003special_CB_Case_d0_kw_P7170761_d1_190731

Pługi

Oferta pługów AMAZONE obejmuje w przypadku pługu obracalnego Cayros pięć typów od dwu- do pięciolemieszowych pługów klasy średniej, jak również ciężkie cztero- do sześciolemieszowe pługi dla dużych ciągników. Opcjonalnie AMAZONE oferuje również pług obracalny Cayron zawierający od 4 do 6 lemieszy, z opcjonalną bezstopniową regulacją szerokości jazdy. Półzawieszany pług obrotowy Tyrok do trudnych warunków jest oferowany w wersjach od 6 do 9 lemieszy przystosowanych do...

Kompaktowe brony talerzowe

Sztywne lub hydraulicznie składane kompaktowe brony talerzowe są w wersji zawieszanej lub zaczepianej z tylnym układem jezdnym TS. Kompaktowe brony talerzowe nadają się idealnie do intensywnie mieszającej uprawy gleby . Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na siłę uciągu można uzyskiwać duże prędkości robocze i wydajności powierzchniowe przy niskim zużyciu paliwa i wysokiej efektywności.

Kultywatory

Program kultywatorów mulczujących od AMAZONE obejmuje 3-belkowy kultywator zaczepiany Cenius w trzech szerokościach roboczych od 3,0 do 4,0 m oraz czterobelkowy kultywator zaczepiany Cenius-2TX w czterech szerokościach roboczych od 4,0 do 8,0 m. Agregat uprawowy Ceus-2TX jest dostępny w 5 szerokościach roboczych od 3,0 do 7,0 m i umożliwia kombinację kilku cykli roboczych w jednym przejeździe.

Brony i kultywatory wirnikowe

Do aktywnej uprawy po pługu AMAZONE oferuje bronę mechaniczną KE Rotamix. Do mieszania ciężkich i bardziej spoistych gleb wykorzystywane są kultywatory wirnikowe KG Cultimix lub KX Cultimix, których zęby w przypadku KX mogą być montowane „do tyłu” albo „pod kątem”. Opcjonalnie dla uprawy bezorkowej przy dużej ilości słomy można zamontować z przodu spulchniacz TL.

Zbiornik tylny i technika siewu poplonów

Zbiornik tylny XTender oraz zbiornik ciągniony XTender-T umożliwiają w kombinacji z kompaktowymi bronami talerzowymi Catros i Certos lub kultywatorem mulczującym Cenius uprawę gleby na poplonach i jednoczesny wysiew nawozu i/lub materiału siewnego.

Wał polowy

Wał polowy AW od AMAZONE to uniwersalna maszyna do doskonałego zagęszczania gleby, np. przy uprawie przedsiewnej oraz do wałowania upraw zbóż po przezimowaniu.Wał polowy jest dostępny w dwóch szerokościach roboczych 12,20 m i 15,40 m z pierścieniami Cambridge.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat uprawy gleby

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.