UX11201_MasseyFerguson_d0_kw_DJI_0097_d1_190903

Polowe opryskiwacze zawieszane

AMAZONE oferuje oba typoszeregi polowych opryskiwaczy zawieszanych UF 01 o super lekkiej budowie profilowej i zbiorniku o objętości 900 i 1200 l oraz UF 02 ze zbiornikami o wyjątkowej stabilności przy minimalnej masie, o objętości 1600 i 2000 l. Typoszereg UF-02 charakteryzuje się wysokim komfortem obsługi. Dla powiększenia objętości oferowane są dwa zbiorniki przednie FT o objętości 1000 i
1500 l i w ten sposób otrzymujemy „niedrogi opryskiwacz samojezdny".

Polowe opryskiwacze zaczepiane

AMAZONE oferuje typoszeregi polowych opryskiwaczy zaczepianych UG i UX w wersji Special z pojedynczym systemem pomp oraz w wersji Super z podwójnym systemem pomp. Opryskiwacze zaczepiane UX Super charakteryzują się maksymalną pojemnością zbiornika 11 200 l i szerokością roboczą do 42 m z pierwszorzędnym prowadzeniem belki. Optymalne tłumienie drgań belki umożliwia uzyskanie najwyższych prędkości aplikacji i transportu w trudnych warunkach pracy ciągłej.

Samojezdny opryskiwacz polowy

AMAZONE oferuje samojezdny opryskiwacz polowy Pantera o pojemności zbiornika 4500 l i 6600 l i szerokości roboczej do 48 m. Pantera odznacza się wyjątkowo lekką i kompaktową budową. Układ jezdny jest seryjnie wyposażony w hydrauliczną regulację rozstawu kół i w zależności od modelu i wyposażenia umożliwia jazdę z rozstawem między 1,8 m a 3 m, a także prześwit do 1,7 m.

Technika uprawy międzyrzędowej

Technika uprawy międzyrzędowej Schmotzer stanowi doskonałe uzupełnienie programu ochrony roślin AMAZONE. Portfolio firmy obejmuje sprzęt do uprawy międzyrzędowej do montażu na tylnej, przedniej lub środkowej osi do 9 m szerokości roboczej i szerokości rzędów od 16 do 200 cm. Dokładna technologia kamer i sterowania ułatwia pracę przy odstępach między rzędami od 12,5 cm i prędkościach jazdy do 15 km/h.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ochrony roślin

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.