UX11201_MasseyFerguson_d0_kw_DJI_0097_d1_190903

Polowe opryskiwacze zawieszane

AMAZONE oferuje oba typoszeregi polowych opryskiwaczy zawieszanych UF 01 o super lekkiej budowie profilowej i zbiorniku o objętości 900 i 1200 l oraz UF 02 ze zbiornikami o wyjątkowej stabilności przy minimalnej masie, o objętości 1600 i 2000 l. Typoszereg UF-02 charakteryzuje się wysokim komfortem obsługi. Dla powiększenia objętości oferowane są dwa zbiorniki przednie FT o objętości 1000 i
1500 l i w ten sposób otrzymujemy „niedrogi opryskiwacz samojezdny".

Polowe opryskiwacze zaczepiane

AMAZONE oferuje typoszeregi polowych opryskiwaczy zaczepianych UG i UX w wersji Special z pojedynczym systemem pomp oraz w wersji Super z podwójnym systemem pomp, jak również tandemowy opryskiwacz polowy UX 11200. Opryskiwacze polowe to sprawdzona technologia przeznaczona do pracy ciągłej. Opryskiwacze zaczepiane UX charakteryzują się optymalną amortyzacją belki gwarantującą maksymalne prędkości oprysku i transportu.

Samojezdny opryskiwacz polowy

AMAZONE oferuje opryskiwacz samojezdny Pantera 4503 ze zbiornikiem o pojemności 4500 l w trzech wersjach podwozia. Podwozie standardowe z prześwitem 1,2 m i regulowanym rozstawem kół od 1,8 do 2,4 m i specjalnym podwoziem Pantera H z dodatkową regulacją wysokości i przez to zmiennym prześwitem od 1,25 do 1,7, z podwoziem Pantera W z w pełni automatyczną regulacją rozstawu kół od 2,25 do 3 m.

Technika uprawy międzyrzędowej

Technika uprawy międzyrzędowej Schmotzer stanowi doskonałe uzupełnienie programu ochrony roślin AMAZONE. Portfolio firmy obejmuje sprzęt do uprawy międzyrzędowej do montażu na tylnej, przedniej lub środkowej osi do 9 m szerokości roboczej i szerokości rzędów od 16 do 200 cm. Dokładna technologia kamer i sterowania ułatwia pracę przy odstępach między rzędami od 12,5 cm i prędkościach jazdy do 15 km/h.

Ochrona roślin w przyszłości musi się zmienić

Ochrona roślin musi się zmienić – jest ona ważnym czynnikiem w rolnictwie pozwalającym uzyskać wysoki plon i optymalną jakość. Obydwa te czynniki odgrywają ogromną rolę w zapewnieniu żywności dla zwiększającej się ogólnoświatowej populacji.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ochrony roślin

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.