Zawieszany opryskiwacz polowy UF

Kompaktowy, polowy opryskiwacz zawieszany UF o pojemności zbiornika 900 i 1200 litrów charakteryzuje się lekką i stabilną konstrukcją. UF to wyjątkowo wydajna maszyna wyposażona w belkę polową Q Plus-, Super -S1 lub Super-S2 oferowaną w wariantach szerokości roboczej od 12 do 30 m.

Zawieszany opryskiwacz polowy UF 02

Polowy opryskiwacz zawieszany UF 02 jest dostępny ze zbiornikiem o pojemności 1000 lub 2000 litrów z belkami polowymi o szerokości roboczej od 12 do 30 m. Opryskiwacz UF 02 charakteryzuje się kompaktową konstrukcją oraz prostą i wygodną obsługą. Po dołożeniu zbiornika przedniego FT pojemność zbiorników w zwrotnym zestawie można zwiększyć do 3500 litrów. To wyznacza standardy!

System zbiornika przedniego dla opryskiwaczy zawieszanych UF

Zbiornik przedni FT umożliwia łatwe powiększenie pojemności zbiornika polowego opryskiwacza zawieszanego UF odpowiednio o 1000 lub 1500 litrów. Przy zastosowaniu systemu FlowControl+ i zwartej budowie zbiornika FT, zwiększa się zdecydowanie wydajność opryskiwaczy UF.

Ochrona roślin w przyszłości musi się zmienić

Ochrona roślin musi się zmienić – jest ona ważnym czynnikiem w rolnictwie pozwalającym uzyskać wysoki plon i optymalną jakość. Obydwa te czynniki odgrywają ogromną rolę w zapewnieniu żywności dla zwiększającej się ogólnoświatowej populacji.