Teaserbild_myAMAZONE_1

myAMAZONE

myAMAZONE – większa wydajność

Zarejestruj się teraz w cyfrowym portalu klienta myAMAZONE i skorzystaj z naszych bezpłatnych usług!
ikony_myAMAZONE_Services

Wprowadź teraz numer maszyny i otrzymaj przegląd wszystkich informacji o swojej maszynie, aby wycisnąć z niej maksimum wydajności:

  • Początek sezonu i uruchomienie
  • Ustawianie i obsługa
  • Konserwacja i składowanie
  • Części zamienne i instrukcje obsługi

Teraz poprzez myAMAZONE można wnioskować dla wszystkich maszyn o 24-miesięczną gwarancję producenta, a dla maszyn Pantera i Profihopper o 36-miesięczną gwarancję producenta!

Zwiększ bezpłatnie ochronę swojej maszyny, otrzymując 24-miesięczną gwarancję producenta. W przypadku maszyn Pantera i Profihopper można wnioskować o bezpłatną 36-miesięczną gwarancję producenta. Nasze warunki gwarancji producenta możesz pobrać tutaj. O oferty gwarancyjne można wnioskować po umownym okresie rękojmi.

myAMAZONE_24Monate_Maschinen

Już teraz możesz ubiegać się przez myAMAZONE o 7-letnią gwarancję producenta na perforację w wyniku korozji dla rozsiewaczy ZA-V, ZA-TS i ZG-TS!

Najlepsze z obydwu światów – katodowe lakierowanie zanurzeniowe połączone z lakierowaniem proszkowym

Od roku modelowego 2022 w rozsiewaczach serii ZA-V, ZA-TS i ZG-TS będziemy stosować nowy proces lakierowania. Jest to malowanie zanurzeniowe na zasadzie różnicy potencjału (skrót KTL). Naniesiona w ten sposób warstwa spełnia rolę podkładu i zapewnia maksymalną ochronę wewnętrznych części profili. Drugim procesem jest lakierowanie proszkowe, zapewniające atrakcyjny wygląd oraz większą grubość powłoki, która gwarantuje ochronę przed obciążeniami mechanicznymi.

Beztroska praca dzięki gwarancji producenta na perforację w wyniku korozji

garantie_durchrostung_icon_4c

Dzięki zoptymalizowanemu procesowi lakierowania AMAZONE od roku modelowego 2022 może zaoferować klientom gwarancję producenta na perforację w wyniku korozji. Klient może aktywować gwarancję dla swojej maszyny od 01.01.2023 w portalu myAmazone akceptując podane tutaj warunki i przechodząc proces rejestracji. Dzięki temu może rozpocząć nowy sezon zupełnie bez trosk!