Kultywator Cenio

Na targach Agritechnica 2019 firma Amazone wprowadziła na rynek nowy, 3-belkowy, kompaktowy kultywator Cenio. Lekki i uniwersalny kultywator mulczujący jest „młodszym bratem” kultywatora Cenius i uzupełnia ofertę zawieszanych kultywatorów 3-punktowych AMAZONE.

Kultywator Cenius

3-belkowy kultywator Cenius o szerokości roboczej 3 m do 4 m może być używany zarówno do płytkiej uprawy ścierniska jak również do głębokiego spulchniania gleby. Dzięki urozmaiconemu programowi redlic i wałów urządzenie można dopasować niemalże do wszystkich warunków.

Kultywator zaczepiany Cenius-2TX

4-belkowy kultywator zaczepiany Cenius-2TX o szerokości roboczej 4 m do 8 m może być używany zarówno do płytkiej uprawy ścierniska jak również do głębokiego spulchniania gleby. Dzięki urozmaiconemu programowi redlic i wałów urządzenie można dopasować niemalże do wszystkich warunków. Zintegrowane środkowe podwozie zapewnia maszynie nie tylko dużą zwrotność na ulicy, ale także umożliwia w razie potrzeby pracę bez wału uprawowego.

Zaczepiany agregat uprawowy Ceus-2TX

Zaczepiany agregat uprawowy Ceus-2TX o szerokości roboczej 4 m do 7 m jest najbardziej elastyczną maszyną uprawową w tym segmencie. Poprzez połączenie pola talerzy i zębów agregat Ceus oferuje maksymalną wydajność dzięki wielu zaletom brony talerzowej AMAZONE oraz kultywatora AMAZONE. Stąd agregat Ceus nadaje się zarówno do uprawy ściernisk, jak i podstawowej uprawy gleby, głębokiego spulchniania, uprawy przedsiewnej, zwłaszcza w firmach stosujących nawozy organiczne na...

Zaczepiany kultywator do płytkiej uprawy Cobra-2TX

6-belkowy kultywator Cobra do płytkiej uprawy o szerokości roboczej 6 m i 7 m oferuje wiele możliwości zastosowania. Od uprawy poplonów i płytkiej uprawy ścierniskowej po przygotowanie podłoża przed siewem - Cobra to wszechstronne narzędzie do płytkiej uprawy. Dzięki bogatej ofercie narzędzi wstępnych, redlic i wałów urządzenie można dopasować niemalże do wszystkich warunków glebowych.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat uprawy gleby

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.