Kultywator Cenio

3-belkowy kultywator Cenio o szerokości roboczej 3 m do 4 m w wersji sztywnej lub składanej może być używany zarówno do płytkiej uprawy ścierniska jak również do głębokiego spulchniania gleby na głębokość do 30 cm. Dzięki bogatej ofercie redlic i wałów urządzenie można dopasować niemalże do wszystkich warunków glebowych.

Kultywator zawieszany Cenius

3-belkowy kultywator Cenius o szerokości roboczej 3 m do 4 m może być używany zarówno do płytkiej uprawy ścierniska jak również do głębokiego spulchniania gleby. Dzięki urozmaiconemu programowi redlic i wałów urządzenie można dopasować niemalże do wszystkich warunków.

Kultywator zaczepiany Cenius-2TX

4-belkowy kultywator zaczepiany Cenius-2TX o szerokości roboczej 4 m do 8 m może być używany zarówno do płytkiej uprawy ścierniska jak również do głębokiego spulchniania gleby. Dzięki urozmaiconemu programowi redlic i wałów urządzenie można dopasować niemalże do wszystkich warunków. Zintegrowane środkowe podwozie zapewnia maszynie nie tylko dużą zwrotność na ulicy, ale także umożliwia w razie potrzeby pracę bez wału uprawowego.

Zaczepiany agregat uprawowy Ceus

Zaczepiany agregat uprawowy Ceus o szerokości roboczej od 3 m do 7 m jest przeznaczony zwłaszcza do głębokiego spulchniania gleby, z którą jednocześnie należy wymieszać dużą ilość masy organicznej – w miarę możliwości na niewielkiej głębokości. Dzięki połączeniu pola talerzy i pola zębów Ceus łączy zalety bron talerzowych i kultywatorów w jednej, kompaktowej maszynie. Ceus zalecany jest do uprawy ścierniska, ale także do podstawowej uprawy gleby , głębokiego spulchniania...

Zaczepiany kultywator do płytkiej uprawy Cobra-2TX

6-belkowy kultywator Cobra do płytkiej uprawy o szerokości roboczej 6 m i 7 m oferuje wiele możliwości zastosowania. Od uprawy poplonów i płytkiej uprawy ścierniskowej po przygotowanie podłoża przed siewem - Cobra to wszechstronne narzędzie do płytkiej uprawy. Dzięki bogatej ofercie narzędzi wstępnych, redlic i wałów urządzenie można dopasować niemalże do wszystkich warunków glebowych.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat uprawy gleby

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.