Brona wirnikowa KE 02 Rotamix

KE 02-240 na każdym metrze szerokości roboczej ma 4 wirniki, na które rozkładana jest siła. Zęby ustawione do tyłu wytwarzają bardzo korzystną strukturę gruzełkowatą gleby i doskonale wyrównują jej powierzchnię. Nowa maszyna KE 02-240 z Rotamix daje najlepsze wyniki zwłaszcza na glebach zwięzłych i jest odpowiednia do optymalnej uprawy przedsiewnej, zwłaszcza po orce.

Kultywator wirnikowy KX

Kultywator wirnikowy KX o szerokości roboczej 3 m jest wszechstronną maszyną uprawową napędzaną przez WOM, która znakomicie sprawdza się w pracy z ciągnikami o klasie mocy do 190 KM. Może być wykorzystywany jako kultywator lub brona wirnikowa.
Wielu rolników chce wykorzystywać jeden agregat uprawowy do pracy na różnych glebach i w różnych warunkach. Oznacza to np. na glebach zwięzłych pracę kultywatorem wirnikowym z „zębami pod kątem” a na glebach lekkich pracę w trybie...

Kultywator wirnikowy KG

Kultywator wirnikowy KG ma wszystkie zalety brony wirnikowej KE, ale posiada zdecydowanie grubszy materiał wanny, wał wirnika o większej średnicy i mocniejsze zęby. Kultywator wirnikowy AMAZONE z renomowanymi „zębami ustawionymi pod kątem” wchodzi w glebę i automatycznie utrzymuje wymaganą głębokość roboczą. Kultywator wirnikowy miesza bezproblemowo słomę nawet z twardą, zwięzłą glebą. Luźna mieszanina słomy i gleby może przedostawać się również bezproblemowo przez dużą...

Spulchniacz TL

Kompaktowo zbudowany spulchniacz TL umożliwia swoimi 4 zębami spulchnienie gleby na głębokość do 25 cm. Opcjonalnie AMAZONE proponuje możliwość wykonywania uprawy bezorkowej także przy dużej ilości słomy. Uprawa bezorkowa z głęboszem zapobiega tworzeniu się zbyt zagęszczonej warstwy gleby w płaszczyźnie wysiewu.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat uprawy gleby

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.