Aplikacja in-One zapewniający doskonałe ustawienia rozsiewacza, składający się z bazy danych nawozów, cyfrowego mobilnego stanowiska pomiarowego EasyCheck oraz aplikacji EasyMix do mieszanek nawozów

Aplikacja mySpreader łączy w sobie trzy funkcje aplikacji do rozsiewaczy nawozów Amazone. Intuicyjna obsługa i komfortowe ustawianie rozsiewacza nawozów są największą zaletą koncepcji All-in-One.

Serwis nawozowy 

Aplikacja do rozsiewu nawozów umożliwia łatwe i zdalne ustawianie rozsiewaczy Amazone, w zależności od typu maszyny, szerokości roboczej, rodzaju nawozu i dawki rozsiewu, bezpośrednio na polu. Dzięki wielu próbką nawozów przesyłanym co roku przez rolników, dostawców i producentów nawozów, aplikacja jest zawsze aktualna, a użytkownik otrzymuje zawsze aktualne informacje na temat rodzajów nawozów na początku każdego sezonu. Specjalna funkcja aplikacji mySpreader: Użytkownik może wyszukiwać nawozy, np. przez podanie nazwy nawozu, składu nawozu, wielkości granul lub gęstości objętościowej nawozu.

EasyCheck

Dodatkowym elementem aplikacji mySpreader jest cyfrowe mobilne stanowisko pomiarowe EasyCheck. Podczas tego pomiaru maty są umieszczane na polu w określonych odstępach , dokonuje się rozsiewu nawozu, a następnie są fotografowane. Następnie EasyCheck określa stopień pokrycia mat. Na podstawie tych wartości aplikacja proponuje użytkownikowi ewentualne zmiany w ustawieniu rozsiewacza nawozu Amazone dla polepszenia rozdziału poprzecznego nawozu i w ten sposób zoptymalizować prowadzenie uprawy.

EasyMix

Aplikację mySpreader uzupełnia aplikacja EasyMix, która określa zalecenia dotyczące ustawień dla mieszanek nawozów. Często różne nawozy są mieszane ze sobą, aby zaoszczędzić na przejazdach i zredukować koszty eksploatacji urządzeń. Zwykle jest to nawożenie zorientowane na zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Jeśli jednak składniki mieszanki mają różne właściwości, dokładny wysiew jest trudniejszy, zwłaszcza w miarę zwiększania się szerokości roboczej. EasyMix określa najlepszy możliwy kompromis dla różnych mieszanek i sugeruje prawidłowe wartości nastawcze dla rozsiewaczy ZA-TS i ZG-TS. 

Nowa aplikacja Amazone mySpreader łączy w sobie wszystkie zalety naszych aplikacji, aby móc wykorzystać efekt synergii. Aplikacja mySpreader jest dostępna za darmo w App Store i można ją pobrać na smartfony z systemem operacyjnym Android 7 oraz iOS 11.0.

Dostępne są następujące funkcje z aktualnym ograniczeniem krajowym:

Specjalną funkcją urządzenia mySpreader Connect jest adapter Bluetooth i aktywacja licencji dla maszyn ISOBUS. Za pomocą interfejsu wszystkie wartości nastawcze rozsiewacza można przenosić z aplikacji mySpreader do rozsiewacza nawozów Amazone, po czym następuje automatyczne ustawienie. Pozwala to zaoszczędzić czas, uniknąć błędów w ustawieniach, a jednocześnie jest bardzo wygodne. 
 

>> Polityka prywatności

>> Warunki użytkowania

itunes-logo

qrcode_mySpreader (1)