Master_Big-Header_1440_745.jpg

Rozsiewacze zawieszane

AMAZONE oferuje cztery serie rozsiewaczy zawieszanych: ZA-X, ZA-M, ZA-V i ZA-TS. ZA-X to dwutarczowy rozsiewacz przeznaczony do mniejszych gospodarstw i do rozsiewu nawozu na odległość do 18 m. ZA-M to większy, profesjonalny rozsiewacz o szerokości roboczej do 36 m. ZA-V to potężny rozsiewacz o dużej wydajności przy szerokości roboczej do 36 m. Dzięki wysokowydajnemu rozrzutnikowi ZA-TS możliwe jest uzyskanie szerokości roboczej do 54 m przy bardzo dużej prędkości roboczej.

Rozsiewacze zaczepiane

AMAZONE oferuje dwie serie rozsiewaczy zaczepianych: Solidne rozsiewacze wielkopowierzchniowe ZG-B są przeznaczone do precyzyjnego rozsiewania nawozów wapiennych i mineralnych przy szerokościach roboczych od 10 do 36 m. Wydajne rozsiewacze wielkopowierzchniowe serii ZG-TS w połączeniu z terminalami obsługowymi ISOBUS charakteryzują się niezrównaną precyzją przy zmiennym wysiewie nawozów mineralnych. Są one dostępne w szerokościach roboczych od 15 do 54 m.

WindControl – cisza po naciśnięciu przycisku

WindControl pozwala permanentnie kontrolować i automatycznie kompensować obraz rozsiewu. Czujnik wiatru zamontowany na maszynie, przeprowadzający pomiary z wysoką częstotliwością, rejestruje zarówno prędkość wiatru, jak i jego kierunek i przekazuje te informacje do komputera roboczego.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Oblicz zwiększenie plonu: Z kalkulatorem rozsiewu granicznego AMAZONE

Za pomocą AutoTS w strefach granicznych można uzyskać zwiększenie plonu w wysokości ok. 17 procent w porównaniu z metodami konwencjonalnymi.

Oblicz samodzielnie!

EasyCheck - Cyfrowe, mobilne stanowisko testowe w celu usprawnienia optymalizacji rozdziału poprzecznego

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.

Więcej odnośników

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat techniki nawożenia

Czy to nie brzmi ciekawie?

Zostaw swoje dane kontaktowe*, wkrótce skontaktujemy się z Tobą:
* Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane jedynie do nawiązania pożądanego przez Państwa kontaktu.