Technika nawożenia

AMAZONE ma 100 lat doświadczenia w technice nawożenia, oferując obecnie cztery serie rozsiewaczy zawieszanych i dwie serie rozsiewaczy zaczepianych pozwalające dobrać właściwą maszynę dla każdego gospodarstwa.

Uprawa gleby

Aby umożliwić optymalną uprawę gleby, AMAZONE oferuje właściwą technologię dla każdego rodzaju gruntu i każdej koncepcji uprawy: W uprawie pasywnej z półzawieszanymi i zawieszanymi pługami obrotowymi, bronami talerzowymi, kultywatorami, wałem polowym i innymi wałami. W uprawie aktywnej z bronami wirnikowymi, kultywatorami wirnikowymi, spulchniaczami zawieszanymi oraz różnymi doczepianymi wałami.

Technika ochrona roślin

AMAZONE ma pięćdziesiąt lat doświadczenia w ochronie roślin i posiada w ofercie opryskiwacze polowe dopasowane do każdego rozmiaru gospodarstwa: Oferujemy zawieszane opryskiwacze polowe o coraz lepszej optymalizacji, dopasowane zbiorniki przednie powiększające pojemność, wydajne zaczepiane opryskiwacze polowe oraz samojezdny opryskiwacz polowy Pantera. Od 2019 roku technologia uprawy międzyrzędowej Schmotzer stanowi doskonałe uzupełnienie programu ochrony roślin.

Technika siewu

AMAZONE od siedmiu dziesięcioleci ma doświadczenie w technice wysiewu po orce, do mulczu i bezpośredniego, a od ponad pięćdziesięciu lat produkuje aktywne agregaty siewne. Nasz program obejmuje zarówno mechaniczne i pneumatyczne siewniki zawieszane, zaczepiane i nabudowane, jak również zawieszane i zaczepiane siewniki punktowe.