EasySet 2| Technika nawożenia

Komfortowe elektryczne ustawianie i sterowanie

Komputer obsługowy EasySet 2 oferuje możliwość automatycznej regulacji dawki przy zmiennej prędkości jazdy. W tym przypadku wielkość otworów wylotowych jest regulowana przez automatyczne ustawienie pozycji zasuw i dawka rozsiewu pozostaje zawsze taka sama. Potrzebne jest jedynie złącze 12 V dla komputera obsługowego.

AmaSpread 2 | Technika nawożenia

Nowy terminal obsługowy AmaSpread 2 jest dostępny od zaraz. Odświeżyliśmy ofertę terminali obsługowych w obszarze techniki nawożenia. Po tym, jak w 2019 roku opracowaliśmy na nowo rodzinę terminali specyficznych dla maszyn z segmentu podstawowego, EasySet 2, również w segmencie klasy średniej udostępniliśmy nowy terminal obsługowy.

AmaSet+ | Ochrona roślin

Skrzynka rozdzielcza AmaSet+ to wygodne i przyjazne dla użytkownika i środowiska urządzenie do ochrony roślin.

AmaSpray+ & ProfiClick | Ochrona roślin

Komputer AmaSpray+ umożliwia prostą, ale jednocześnie w pełni automatyczną regulację. Przełączniki zintegrowane w terminalu obsługowym umożliwiają przełączanie 5, 7 lub 9 sekcji szerokości.

AmaDrill 2 | Technika siewu

AmaDrill 2 został zaprojektowany specjalnie do siewników AMAZONE i jest niedrogim, ale bardzo wygodnym terminalem. Za pomocą komputera obsługowego AmaDrill 2 obsługa siewnika AMAZONE jest możliwa także bez funkcji ISOBUS ciągnika.

AmaCheck | Technika siewu punktowego

Komputer obsługowy AmaCheck został specjalnie zaprojektowany do obsługi siewnika Precea Special z mechanicznym napędem rozdzielania i mechanicznym dozowaniem nawozu. Do pracy nie jest wymagane podłączenie systemu ISOBUS.

AmaScan | Technika siewu punktowego

Komputer obsługowy AmaScan 2 firmy AMAZONE to optymalne rozwiązanie dla siewnika Precea Special bez sterowania ISOBUS. Prosta obsługa jest rozwiązaniem dostosowanym do obsługi maszyn bez ISOBUS, a jednocześnie zapewniającym wysoki komfort. AmaScan 2 oferuje jeszcze więcej funkcji niż terminal obsługowy AmaCheck.

EasySet E+S | Obsługa zimowa

EasySet E+S to idealny komputer obsługowy, gdy szczególne znaczenie ma komfortowa i bardzo łatwa obsługa – niezależnie od tego, czy E+S ma napęd na wałek odbioru mocy czy napęd hydrauliczny.

AmaDos E+S – z zaawansowanym systemem zarządzania rozsiewaniem

Szczególną zaletą urządzenia AmaDos E+S – do wszystkich E+S z napędem na wałek odbioru mocy – jest możliwość zarządzania rozsiewaniem. Dla każdego z wybranych zadań na wyświetlaczu pokazywana będzie obrobiona powierzchnia i zużyta ilość środków.

EasySet 2 | Służby zimowe

EasySet 2 to idealny komputer operacyjny, jeśli szczególną wagę przywiązuje się do wygodnej i bardzo prostej obsługi.