GPS-Maps&Doc

Wszystkie terminale ISOBUS firmy AMAZONE mogą standardowo zapisywać i przechowywać dane dotyczące maszyn i lokalizacji za pośrednictwem kontrolera zadań. Dzięki kartom aplikacyjnym w formacie shape i ISO-XML możliwe jest zarządzanie zmienną aplikacją.

GPS-Switch

W postaci automatycznego przełączania sekcji szerokości GPS-Switch firma AMAZONE oferuje oparte na GPS, w pełni automatyczne przełączanie sekcji szerokości dla wszystkich terminali obsługowych AMAZONE oraz rozsiewaczy nawozów, opryskiwaczy lub siewników obsługujących system ISOBUS.

GPS-Track

System jazdy równoległej GPS-Track okazuje się wyjątkowym ułatwieniem przy utrudnionej orientacji w terenie, szczególnie na łąkach. Posiada moduł śladów, np. podążanie za linią A-B lub jazda po konturach. Przejazdy są jednoznacznie numerowane. Odchylenie od idealnej linii jest przedstawiane graficznie na wyświetlaczu.

AmaCam

Dzięki licencji na funkcję AmaCam, podczas cofania automatycznie aktywuje się opcjonalna kamera tylna. Ogranicza to uciążliwe przełączanie i niebezpieczne sytuacje za maszyną.

Możemy więcej!

Nasze licencje na oprogramowanie terminali obsługowych AMAZONE ISOBUS znacznie ułatwi Państwu pracę. Już teraz mogą Państwo odkryć liczne możliwości naszych terminali obsługowych AmaTron 4 i AmaPad 2.