Instrukcje obsługi

Tutaj można bezpłatnie pobrać instrukcję obsługi danej maszyny Amazone w formie dokumentu PDF.

Alkatrész-Portál

Az AMAZONE Alkatrész-Portál mindenkinek szabad hozzáférést biztosít az AMAZONE gépek alkatrészkatalógusaihoz. Itt lehetősége van az egyes alkatrészekről információt szerezni, illetve közvetlenül rendelést leadni.

Prospektusok

W naszym Download Centrum udostępniamy szeroką gamę broszur do przeglądania i pobierania - bezpłatnie.

Raporty z użytkowania / raporty z badań w czasopismach branżowych

W tej części opisujemy raporty z testów i praktyczne doświadczenia naszych użytkowników. Raporty pochodzą z czasopism branżowych, które udostępniły nam swoje artykuły.

Tabele rozsiewu

Do tworzenia naszych tabeli rozsiewu i zaleceń dotyczących ustawień wykorzystywane są najnowocześniejsze narzędzia do przetwarzania danych, symulacji i analiz.

Tabele wysiewu

Dane zawarte w tabelach wysiewu są jedynie wartościami orientacyjnymi , ponieważ są przypisane konkretnym parametrom materiału siewnego takim jak ciężar właściwy , wielkość ziarna i jego kształt , wilgotność itd. W praktyce jest to bardzo zróżnicowane również w obrębie jednego gatunku. Zalecamy każdorazowo przeprowadzać próbę kręconą zgodnie z instrukcją obsługi.

Baza danych obrazów

Tutaj można wybrać obrazy / zdjęcia, pobrać je i opublikować bezpłatnie dla własnych celów.

Pozostałe

W naszym Download Center bezpłatnie udostępniamy do wglądu i do pobrania różnego rodzaju dokumenty. Są to techniczne i promocyjne materiały w wersji elektronicznej oraz filmy, odnośniki internetowe i dane kontaktowe. Informacje można uzyskać drogą pocztową, a nowo publikowane dokumenty z różnych kategorii można zaprenumerować.