Automatyczna adaptacja systemu dozowania przez ArgusTwin

ArgusTwin (1) Streubild Grafik 1_d1_150821

System ten jest gotowy do pracy w dowolnym momencie. Sprawdza się także w przypadku rozsiewu granicznego oraz przełączania sekcji szerokości. W pagórkowatym terenie system Argus zapewnia nawet kompensację nachylenia obrazu rozsiewu dzięki automatycznej korekcie pozycji systemu dozowania nawozu.

System Argus odpowiada za optymalizację rozdziału poprzecznego, natomiast opcjonalny system ważenia za utrzymywanie dawki rozsiewu.

ArgusTwin (2) Streubild_1
Problem z praktyki – słaby rozdział poprzeczny np. na skutek zmiany właściwości nawozu
ArgusTwin (3) Streubild_2
Perfekcyjny rozdział poprzeczny umożliwia równomierne prowadzenie upraw nawet przy zmieniającej się jakości nawozu i jego właściwościach
WindControl – cisza po naciśnięciu przycisku

WindControl pozwala permanentnie kontrolować i automatycznie kompensować obraz rozsiewu. Czujnik wiatru zamontowany na maszynie, przeprowadzający pomiary z wysoką częstotliwością, rejestruje zarówno prędkość wiatru, jak i jego kierunek i przekazuje te informacje do komputera roboczego.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Oblicz zwiększenie plonu: Z kalkulatorem rozsiewu granicznego AMAZONE

Za pomocą AutoTS w strefach granicznych można uzyskać zwiększenie plonu w wysokości ok. 17 procent w porównaniu z metodami konwencjonalnymi.

Oblicz samodzielnie!

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.