Automatyczna adaptacja systemu dozowania przez ArgusTwin

ArgusTwin (1) Streubild Grafik 1_d1_150821

System ten jest gotowy do pracy w dowolnym momencie. Sprawdza się także w przypadku rozsiewu granicznego oraz przełączania sekcji szerokości. W pagórkowatym terenie system Argus zapewnia nawet kompensację nachylenia obrazu rozsiewu dzięki automatycznej korekcie pozycji systemu dozowania nawozu.

System Argus odpowiada za optymalizację rozdziału poprzecznego, natomiast opcjonalny system ważenia za utrzymywanie dawki rozsiewu.

ArgusTwin (2) Streubild_1
Problem z praktyki – słaby rozkład poprzeczny np. na skutek zmiany właściwości nawozu
ArgusTwin (3) Streubild_2
Perfekcyjny rozkład poprzeczny umożliwia równomierne prowadzenie upraw nawet przy zmieniającej się jakości nawozu i jego właściwościach
Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.