Duet przód-tył – nowy poziom dokładności

ZA-TS-Front-Heck-Duett_d0_kw_DJI_0353_d1_181102_p50_rdax_170x76.jpg

Dwa zadania za jednym razem

AMAZONE oferuje unikalną opcję rozsiewacza przedniego dla klientów, którzy chcą dokładnie rozsiewać dwa różne nawozy mineralne w jednym przejeździe roboczym. W odróżnieniu od stosowania nawozów mieszanych w jednym rozsiewaczu nawozów, w tym wariancie każdy rozsiewacz może być optymalnie dopasowany do właściwości danego nawozu. W ten sposób uzyskuje się doskonały rozkład poprzeczny obu nawozów. Możliwe jest również nawożenie za pomocą dwóch różnych kart aplikacyjnych.


Komfortowo i niezawodnie

Aby umożliwić zastosowanie „odwróconego” rozsiewacza nawozów z przodu ciągnika, stosowane jest inteligentne oprogramowanie, które niezawodnie odzwierciedla funkcję rozsiewu i umożliwia pracę bez konieczności ponownego przemyślenia. W ten sposób można bez problemu z odpowiedniej strony realizować rozsiew krawędziowy, graniczny i wykonywany przy rowach. Dostosowano również optymalny punkt przełączania dla automatycznego włączania i wyłączania w poprzeczniakach.


Zalety montażu z przodu:

  • Możliwość dokładnego rozsiewu dwóch różnych rodzajów nawozów w jednej operacji
  • Większa pojemność dzięki dodatkowej pojemności zbiornika z zaletami opryskiwacza samojezdnego – zwrotność i szybkość
  • Montaż z przodu jest możliwy w przypadku wszystkich rozsiewaczy ISOBUS typu ZA-V i ZA-TS

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.