Dwutarczowy rozsiewacz nawozów AMAZONE ZA-XW Perfect 502

ZA-XW Perfect 502 (1) ZA-XW_Perfect_001_d1_080912

Do pracy w kulturach specjalnych, np. w winnicach w sadownictwie i uprawie chmielu jak również w rolnictwie

Wąski kształt zbiornika z bardzo stromymi ścianami stożków i niewielką wysokością załadunku, pojemnością od 500 do 700 litrów, szerokością roboczą od 10 do 18 metrów oraz zestawem do rozsiewu rzędowego w zakresie 2 do 6 metrów, to charakterystyczne cechy tego specjalnego rozsiewacza.


Łatwo ustawianym 2 rzędowym mechanizmem rozsiewającym nawóz jest dozowany w sadownictwie i uprawie chmielu dokładnie obok roślin a tym samym uzyskuje się znaczne oszczędności wynikające z nienawożenia między rzędami. Rozstaw rzędów od 2 do 6 metrów.

ZA-XW Perfect 502 (2) Streuen_Grafik

ZA-XW Perfect 502 (3) ZA-XW_Perfect_002_d1_080912_31pro
ZA-XW Perfect 502 (4) Streuer-Weinberg-Silber

Niewielka szerokość całkowita rozsiewacza wynosząca tylko około metra zapobiega uszkodzeniom winorośli w winnicach.
ZA-XW Perfect 502 (5) ZA-XW

To idealny rozsiewacz do sadownictwa i uprawy chmielu z dołączanym, przestawialnym zestawem do rozsiewu rzędowego.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.