Hydro – napęd hydrauliczny

FlowCheck-Sensor_ZA-TS_Hydro_d0_20221013_1

Dzięki wyposażeniu Hydro można pracować niezależnie od prędkości obrotowej silnika ciągnika i przy różnych prędkościach obrotowych tarcz rozsiewających. W ten sposób oszczędzane jest paliwo, a rozsiewanie może być wyjątkowo komfortowe i precyzyjne. Przy rozsiewie granicznym rozsiewacz pracuje również z różnymi prędkościami obrotowymi tarcz rozsiewających, dzięki czemu można uzyskać możliwie najlepszy rozdział poprzeczny zarówno w strefie nakładania się nawozu, jak i na granicy pola.

  • Niezależna od strony regulacja prędkości obrotowej tarcz umożliwia jeszcze dokładniejszy rozsiew na klinach pola. W połączeniu z Section Control możliwa jest obsługa do 128 sekcji.
  • Ze standardowym filtrem ciśnieniowym


Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.