Limiter AMAZONE

AMAZONE Limiter (2) ZA-X_903_easy_d0_kw_P3050556_d2_220602

Perfekcyjny rozsiew graniczny i krawędziowy

Limiter to nowoczesny system rozsiewu granicznego używany, gdy pierwsza ścieżka technologiczna znajduje się na połowie szerokości roboczej rozsiewacza nawozu. Służy on do rozsiewu krawędziowego, granicznego i przy rowach.

Zasadniczą zaletą jest fakt, że dzięki Limiterowi nie ma konieczności zatrzymywania się, przerywania pracy lub wysiadania z ciągnika.

Podczas rozsiewu granicznego i przy rowie za pomocą komputera obsługowego EasySet 2 można zredukować dawkę.

Limiter można przesuwać na stabilnej ramie w obrębie szerokiego zakresu regulacji. Dzięki temu można ustawić Limiter w żądanej pozycji na rozsiew krawędziowy, graniczny i przy rowie, zależnie od asortymentu nawozu. Dokładne dane znajdują się w tabeli rozsiewu i na naklejce na maszynie. W razie niekorzystania z Limitera można go wygodnie podnieść za pomocą siłownika hydraulicznego.

  1. Szerokość robocza
  2. Wyrzut nawozu (2x szerokość robocza)
  3. Rozsiew graniczny


AMAZONE Limiter (1) ZA-TS_Fendt_Hanglage_d0_kw_DJI_0501_d2_190823Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.