Mechanizm rozsiewu z Soft Ballistic System

Wysoce nowoczesny mechanizm rozsiewający ZA-V przy dużym otwarciu zasuwy dozującej osiąga przepustowość do 390 kg/min. Otwór wylotowy dochodzący do dna lejka zapobiega pozostawaniu resztek nawozu w rozsiewaczu i ułatwia jego mycie.

Otwór wylotowy bez efektu ilościowego jest umieszczony nad tarczą rozsiewającą. Ma to tę zaletę, że nawóz jest kierowany bardzo blisko środka tarczy rozsiewającej i przechwytywany w bardzo delikatny sposób przy małych prędkościach obrotowych tarczy rozsiewającej. Potem nawóz jest łagodnie przyśpieszany. Kształt strumienia przy dowolnych dawkach rozsiewu i prędkościach roboczych pozostaje taki sam i jest zupełnie niezależny od dawki rozsiewu.

W przypadku rozsiewaczy zawieszanych ZA-V cały układ rozsiewu jest wykonany ze stali nierdzewnej i wysokiej jakości tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym. Zapewnia to jego długą żywotność i wysoką wartość odsprzedaży maszyny.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.