Odchylane rolki manewrowe i postojowe

ZA-TS_Abstellrollvorrichtung_001_d2_150130_rdax_170x154.jpg

Obrotowy i uchylny zestaw do agregatowania rozsiewacza z ciągnikiem oraz manewrowania nim na podwórzu. Chronione przed zanieczyszczeniem rolki składa się i rozkłada bardzo szybko. Są umieszczone na rozsiewaczu – a przy zmianie pracownika nie trzeba ich od nowa szukać.


„Stabilne rolki (z przodu skrętne) z hamulcem można wychylić na zewnątrz lub do wewnątrz mocnym pchnięciem nogi. Najlepsze możliwe rozwiązania.”
(profi – test praktyczny „Porównanie czterech rozsiewaczy” · 01/2016)

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.