Otwór dozowania bez efektu ilościowego

Mengeneffektfreie Dosieröffnung (1) ZA-TS_Details_Streuwerk_d0_kw_PA019309_d2_20181105

Jeśli aplikowana ma być stała ilość rozsiewu, konieczne jest dostosowanie wielkości otworu dozowania do prędkości jazdy. Dzięki zasuwie zamykającej zadanie to wykonywane jest bardzo szybko i precyzyjnie. Nerkowaty kształt otworu dozowania sprawia, że obraz rozsiewu pozostaje niezmieniony i precyzyjny nawet przy różnych prędkościach roboczych, dzięki czemu nie ma konieczności regulacji położenia systemu dozowania.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.