SBS – Soft Ballistic System

Aby nawóz mineralny został podany roślinom precyzyjnie i dokładnie na całej szerokości roboczej, musi być traktowany wyjątkowo łagodnie. Nawóz, który uszkodzony jest już w rozsiewaczu, nie może zostać precyzyjnie rozsiany. Mieszadła, elementy dozujące i tarcze rozsiewające w ZA-V są wzajemnie optymalnie dopasowane. Chroni to nawóz i zabezpiecza plony.


Podwójne pokrycie przy szerokości roboczej do 36 m

  • Mechanizm rozsiewający ZA-V został stworzony z wykorzystaniem trójwymiarowego obrazu rozsiewu z perfekcyjnym rozdziałem poprzecznym. Dzięki SBS mogą być generowane szerokości robocze aż do 36 m. Duże strefy nakładania zapewniają doskonały obraz rozsiewu.


SBS – Soft Ballistic System (1) Streubild_ZA_V_150309


Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.