Sensor stanu napełnienia

Leermeldesensor (1) ZA-V_Detail_002_d1_150102

Ze względu na rozsiewanie na zboczach lub podczas rozsiewu granicznego może się zdarzyć, że jedna końcówka lejka jest opróżniana szybciej niż druga. Z tego powodu AMAZONE oferuje dodatkowe czujniki stanu napełnienia do kontroli obu otworów wylotowych. W przypadku przedwczesnego opróżnienia pusta końcówka lejka jest przedstawiana graficznie w kolorze czerwonym na terminalu obsługowym, dzięki czemu kierowca otrzymuje w odpowiednim czasie ostrzeżenie. 

WindControl – cisza po naciśnięciu przycisku

WindControl pozwala permanentnie kontrolować i automatycznie kompensować obraz rozsiewu. Czujnik wiatru zamontowany na maszynie, przeprowadzający pomiary z wysoką częstotliwością, rejestruje zarówno prędkość wiatru, jak i jego kierunek i przekazuje te informacje do komputera roboczego.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Oblicz zwiększenie plonu: Z kalkulatorem rozsiewu granicznego AMAZONE

Za pomocą AutoTS w strefach granicznych można uzyskać zwiększenie plonu w wysokości ok. 17 procent w porównaniu z metodami konwencjonalnymi.

Oblicz samodzielnie!

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.