Sensor stanu napełnienia

Leermeldesensor (1) ZA-V_Detail_002_d1_150102

Ze względu na rozsiewanie na zboczach lub podczas rozsiewu granicznego może się zdarzyć, że jedna strona zbiornika jest opróżniana szybciej niż druga. Z tego powodu AMAZONE oferuje dodatkowe czujniki stanu napełnienia do kontroli obu otworów wylotowych. W przypadku nierównomiernego opróżniania pusta końcówka lejka jest przedstawiana graficznie w kolorze czerwonym na terminalu obsługowym, dzięki czemu kierowca otrzymuje w odpowiednim czasie ostrzeżenie. 

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.