Układy rozsiewu granicznego

Przy pomocy urządzeń do rozsiewu granicznego AMAZONE bez trudu można spełnić wszystkie wymagania aktualnych przepisów dotyczących nawożenia.

Tele-Set-Scheibe
Tarcza Tele-Set
Dzięki wymianie tarcz bez użycia narzędzi można łatwo przestawić maszynę na rozsiew krawędziowy, graniczny lub przy rowie.

Randstreuschirm, links

Osłona do rozsiewu krawędziowego, lewa
Jednostronna, obsługiwana ręcznie osłona do rozsiewu krawędziowego to niedrogie rozwiązanie umożliwiające rozsiew krawędziowy po lewej stronie patrząc w kierunku jazdy.


Randstreuschirm, beidseitig

Osłona do rozsiewu krawędziowego, obustronna
Obustronna osłona do rozsiewu krawędziowego może być stosowana po lewej lub prawej stronie albo też obustronnie, aby nawóz nie był rozsiany w obszarze za maszyną. Dzięki możliwości dostosowania do różnych nawozów oraz upraw specjalnych element ten jest bardzo uniwersalny w użyciu. Montaż i demontaż odbywa się szybko i bez narzędzi.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.