Zestaw do rozsiewu granicznego Limiter V

Hydrauliczny Limiter V

Do rozsiewu krawędziowego, granicznego i przy rowach jest dostępny obsługiwany hydraulicznie układ rozsiewu granicznego Limiter V. Zalecana głębokość opuszczania układu Limiter V jest ustawiana przed rozsiewaniem za pośrednictwem sworznia w zależności od aktualnej sytuacji granicznej. Na granicy pola można opuścić układ rozsiewu granicznego Limiter V hydraulicznie do wybranej pozycji i z powrotem podnieść go.

Precyzyjne nawożenie mineralne

Aby rolnictwo utrzymało swoją konkurencyjność i innowacyjność jednocześnie rozwijając się w sposób zrównoważony, Amazone oferuje coraz wydajniejsze i precyzyjne maszyny i procesy.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.

AMAZONE EasyCheck

Precyzyjny rozsiew jeszcze prostszy!

Łatwa optymalizacja rozdziału poprzecznego z cyfrowym mobilnym stanowiskiem testowym. Wystarczy rozłożyć maty testowe, wysiać nawóz, sfotografować go smartfonem i przeprowadzić analizę rozdziału poprzecznego w aplikacji, aby otrzymać propozycję prawidłowego ustawienia siewu.