Zmiana kierownictwa oddziału we francuskim Forbach

Descamps_Frederic_2021_d0_kw_IMG_2519_ret_ly_01_LO-opt__
Kierownictwo firmy AMAZONE: Frédéric Descamps

Dotychczasowy kierownik oddziału AMAZONE Forbach S.A. opuścił firmę AMAZONE na własne życzenie. Dziękujemy za wieloletnią i pełną sukcesów pracę. Jednocześnie cieszymy się z przejęcia tego stanowiska przez Frédérica Descamps od 1 listopada 2021. 

Pan Descamps jest inżynierem mechanikiem ze specjalnością budowa maszyn i posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze uprawy gleby. Pan Descamps pracował na wielu kierowniczych stanowiskach zarówno we Francji, jak i w Niemczech. Przed objęciem nowego wyzwania pan Descamps zajmował stanowisko Dyrektora Technicznego w dawnej firmie Rabewerk w Bad Essen, należącym do roku 2020 do francuskiego przedsiębiorstwa „Grégoire-Besson GmbH”. Jego zakres obowiązków obejmował inwestycje, doradztwo techniczne, nadzór nad personelem, zakupy oraz sprzedaż i marketing.

Pan Descamps będzie wspierany przez centralę firmy w Gaste przez członka kierownictwa firmy, pana Ludgera Braunsmanna. Cieszymy się z możliwości wspólnej konstruktywnej i perspektywicznej współpracy i życzymy panu Descamps oraz jego zespołowi udanego startu na nowym stanowisku i wielu sukcesów w pracy.