Ustawienie w roli głównej!

Stroebel-Markus_Dreyer-Christian_Dreyer-Justus_d0_kw_PA053647_d1_171106_p50

Z okazji 25-lecia istnienia serwisu nawozowego dzięki nowej usłudze Spreader Application Center firma AMAZONE jeszcze bardziej wzbogaca swoją obsługę klienta. Oprócz już istniejących obszarów laboratorium nawozowego i hali testów nawozowych, Spreader Application Center obejmuje teraz również filary „Test i trening”, „Zarządzanie danymi” oraz związany z tym „Transfer wiedzy”. Ostatnim dwóm filarom towarzyszy restrukturyzacja, która ma na celu wejście w postępującą globalizację i cyfryzację rolnictwa.

Celem nowej usługi Spreader Application Center jest zaoferowanie klientowi jeszcze lepszej obsługi we wszystkich aspektach technologii nawożenia.

Baza danych nawozów

Przy stosowaniu wysokiej jakości rozsiewaczy nawozów ważne jest, aby rolnicy i przedsiębiorcy świadczący usługi mogli dokonywać optymalnych ustawień maszyny dzięki dokładnym informacjom.

Obszerne tabele rozsiewu, łatwe w obsłudze przyrządy pomiarowe i kalibracyjne oraz telefoniczny serwis nawozowy to w firmie AMAZONE standard.

Każdy użytkownik rozsiewaczy do nawozu AMAZONE może przez Internet sprawdzić właściwe ustawienia maszyny zależnie od jej typu, szerokości roboczej i gatunku nawozu. Serwer sieciowy uzyskuje dostęp do istniejącej bazy danych. Główną zaletą tego łatwego w obsłudze zapytania online to możliwość natychmiastowego uwzględnienia nowych wyników pomiarów i rodzajów nawozów. Ponadto rolnik/przedsiębiorca może w każdej chwili sprawdzić, czy jego tabela rozsiewu jest nadal aktualna. 

Test laboratoryjny

mg4017_servicekarte_de_10_2018_190222_id_33883

Poza halą testową firma AMAZONE oferuje serwis nawozowy: W przypadku specjalistycznych pytań dotyczących nawozów, użytkownicy rozsiewaczy nawozów Amazone mogą skorzystać z naszego serwisu telefonicznego. W większości przypadków baza danych nawozów zawiera odpowiednie zalecenia dotyczące ustawień. Jeśli dany nawóz nie znajduje się w bazie danych, badanie laboratoryjne oparte na próbce o masie 5 kg może dostarczyć prawidłowych zaleceń dotyczących ustawień. Pobierz kartę serwisową.

Z naszym serwisem nawozowym można kontaktować się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 pod numerem +49 (0)5405 501-111, przez WhatsApp: +49 (0) 175 488 9573 lub za pomocą faksu pod numerem+49 (0)5405 501-374.
Wiosną serwis nawozowy jest dostępny z wydłużonym czasem obsługi.

Serwis mobilny
Duenge_App_iPhone_Motorola_001_d1_120220

Do sprawdzania rozsiewaczy nawozów w warunkach praktycznych dostępne jest mobilne stanowisko testowe lub EasyCheck. Uwzględniono szczególne czynniki wpływające na działanie i stan technologii. W obiektach testowych służą pomocą doświadczeni pracownicy. Na życzenie dostępna jest również usługa konserwacji.

Hala testów nawozowych

ZA-TS_ZA-V_Effekt_001_d1_160523
Hala testów nawozowych w Spreader Application Center jest centralnym jednostką dla badań, rozwoju i wsparcia w firmie AMAZONE.

Jeżeli w tabeli rozsiewu ma zostać zawarty nowy materiał do rozsiewu, należy go przetestować w hali testów nawozowych.

Spreader Application Center jest również w bliskim kontakcie z producentami nawozów, aby móc wcześnie informować naszych klientów o nowych materiałach do rozsiewu i przedstawiać wiarygodne zalecenia dotyczące ustawień.

Test i trening

TrainingCenter-Hude_d0_db_5933_d1_171107_p50

Trend w kierunku coraz większych szerokości roboczych, przy jednoczesnym precyzyjnym rozdziale poprzecznym, pociąga za sobą wymóg zdolności reagowania na różnorodne warunki środowiskowe. Dlatego stworzyliśmy obszar „Testy i szkolenia”, w którym testy rozsiewu są przeprowadzane w rzeczywistych warunkach.

Dodatkowo obszar ten stwarza możliwość jeszcze lepszego przeszkolenia pracowników obsługi klienta i innych specjalistów w zakresie obsługi rozsiewacza i stosowanego nawozu.Zarządzanie danymi i transfer wiedzy

Fotolia_170864698_XL_p50

Do tworzenia naszych tabeli rozsiewu i zaleceń dotyczących ustawień wykorzystywane są najnowocześniejsze narzędzia do przetwarzania danych, symulacji i analiz. Te wszystkie informacje mogą z kolei wpłynąć na nowy rozwój maszyn i metod pracy. Dzięki czujnikom tensometrycznym zastosowanym w hali testów nawozowych można również analizować każdą próbę rozsiewu nie tylko pod kątem rozdziału poprzecznego, ale także przestrzennego rozmieszczenia nawozu.

Dzięki temu korzystając z nowych technik pomiarowych i rozwiązań takich jak ArgusTwin, dane uzyskane z badań możemy optymalnie ocenić poprzez symulacje na komputerze.

serwis nawozowy AMAZONE

Jako jeden z największych producentów rozsiewaczy do nawozu w Europie, AMAZONEN-WERKE nieustannie dąży do dostarczenia rolnikom precyzyjnych maszyn, zapewniających jak najlepsze wyniki pracy, z uwzględnieniem ochrony środowiska. Nowa hala testowa rozsiewaczy nawozów jest dostępna do badań i rozwoju od końca 2009 roku. Przeprowadzane są tu między innymi podstawowe próby pod katem najróżniejszych zagadnień. Ocenę przeprowadzana się za pomocą symulacji wspomaganych komputerowo. Również tutaj za pomocą testów rozrzutu ustalane są wartości nastawcze dla tabeli rozsiewu.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest przegotowana przez zewnętrzny serwer. Przy aktywacji treści będą przetwarzane dane osobowe i wstawiane pliki Cookies.